Конкурс на створення соціального відеоролику для «єМалятко»

Фонд Східна Європа в рамках програми EGAP оголошує конкурс на створення соціального відеоролику для популяризації комплексної послуги «єМалятко». Послуга є частиною експериментального проєкту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини.

Мета конкурсу

Реалізація комплексного рішення, спрямованого на створення сприятливих умов для реалізації прав дитини. Яким чином — шляхом забезпечення можливостей для батьків новонародженої дитини отримати під час заповнення однієї заяви на державну реєстрацію народження дитини низку додаткових послуг. Це забезпечить новонародженим громадянам комфортне проживання в сучасній країні з першого подиху.

Проєкт представляє собою онлайн-сервіс державних послуг «Дія» – ресурс, на якому адміністратор послуги, а також батьки дитини, заповнюють заяву на отримання комплексної послуги «єМалятко».

Основне завдання:

Створення відеоролику — соціальної реклами для популяризації комплексної послуги «єМалятко».

Вимоги до виконавця:

  • досвід розробки соціальної реклами не менше 2-х років;
  • досвід створення щонайменше 10-ти соціальних відеороликів аналогічної складності.

Критерії відбору:

  • досвід виконання аналогічних завдань;
  • ціна;
  • термін виконання.

Технічні вимоги:

Соціальний ролик розповідатиме історію буднів молодої жінки, яка тільки стала мамою. Цей життєвий сценарій неодноразово повторювався у всі часи та століття і ось життя ще однієї сім’ї змінилось до невпізнання. І поки молоді батьки пізнають щастя батьківства, держава візьме паперові турботи на себе.

Відео має містити кадри близько 8-ми локацій Києва, з акцентом на сімейні ситуації, пов’язані з адаптацією жінки до нових умов, вагітності та відтворювати процес надання адміністратором послуг батькам у зв’язку з народженням немовляти.

Орієнтовний хронометраж – 40 секунд.

Виконавець має забезпечити структурування та адаптацію матеріалів, а також відеопродакшн курсу, включно зі зйомкою, монтажем, кольорокорекцією, пост-монтажем згідно з стилістичним запитом.

Замовник забезпечує експертів для відео, а також надає основні матеріали.

Конкурс на створення соціального відеоролику для «єМалятко»

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми (шаблон заявки), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту [email protected].

На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місце знаходження, прізвище, ім’я, по-батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Дедлайн подачі заявок на участь у конкурсі — 4 травня 2020 року, 14:00.

Враховуючи дистанційний режим роботи Фонду, електронна копія заявки обов’язково має бути надіслана на адресу електронної пошти [email protected] не пізніше 4 травня 2020 року, 14:00.

Учасники тендеру будуть письмово повідомлені про його результати.

Довідка:

Програма EGAP реалізується Фондом Східна Європа, Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва. Програма спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян, та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

Фото: https://unsplash.com/

В тему: У зв’язку із ситуацією навколо COVID-19 фестиваль Cannes Lions у 2020 році скасували. Але локальний конкурс Young Lions Competitions Ukraine 2020 буде реалізовано. Переможці поїдуть представляти Україну під час міжнародного конкурсу в Каннах у 2021 році.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Everydays – The First 5000 Days

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на аукціон цифровий витвір мистецтва

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на продаж цифровий витвір мистецтва — колаж «Everydays – The First 5000 Days» («Кожен день — ...

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...

Український діджей створив відеопроєкт, щоб допомогти малим виробництвам вина та їжі Північної Італії

Український діджей та засновник формації DJBuro Влад Фісун відібрав платівки італійських продюсерів та поєднав мікс із приватним відео, відзнятим торік ...

Banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС

Креативна агенція banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті. Мало хто знає, ...

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Creative Digest CIAU. Випуск #027Creative Digest CIAU. Випуск #027

Creative Digest CIAU. Випуск #027

Нова порція знань та натхнення від LIONS Live. Добірка актуальних можливостей професійного росту. Онлайн-довідник національних фільмів. Та тренди в графічному ...