Конкурс на створення соціального відеоролику для «єМалятко»

Фонд Східна Європа в рамках програми EGAP оголошує конкурс на створення соціального відеоролику для популяризації комплексної послуги «єМалятко». Послуга є частиною експериментального проєкту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини.

Мета конкурсу

Реалізація комплексного рішення, спрямованого на створення сприятливих умов для реалізації прав дитини. Яким чином — шляхом забезпечення можливостей для батьків новонародженої дитини отримати під час заповнення однієї заяви на державну реєстрацію народження дитини низку додаткових послуг. Це забезпечить новонародженим громадянам комфортне проживання в сучасній країні з першого подиху.

Проєкт представляє собою онлайн-сервіс державних послуг «Дія» – ресурс, на якому адміністратор послуги, а також батьки дитини, заповнюють заяву на отримання комплексної послуги «єМалятко».

Основне завдання:

Створення відеоролику — соціальної реклами для популяризації комплексної послуги «єМалятко».

Вимоги до виконавця:

  • досвід розробки соціальної реклами не менше 2-х років;
  • досвід створення щонайменше 10-ти соціальних відеороликів аналогічної складності.

Критерії відбору:

  • досвід виконання аналогічних завдань;
  • ціна;
  • термін виконання.

Технічні вимоги:

Соціальний ролик розповідатиме історію буднів молодої жінки, яка тільки стала мамою. Цей життєвий сценарій неодноразово повторювався у всі часи та століття і ось життя ще однієї сім’ї змінилось до невпізнання. І поки молоді батьки пізнають щастя батьківства, держава візьме паперові турботи на себе.

Відео має містити кадри близько 8-ми локацій Києва, з акцентом на сімейні ситуації, пов’язані з адаптацією жінки до нових умов, вагітності та відтворювати процес надання адміністратором послуг батькам у зв’язку з народженням немовляти.

Орієнтовний хронометраж – 40 секунд.

Виконавець має забезпечити структурування та адаптацію матеріалів, а також відеопродакшн курсу, включно зі зйомкою, монтажем, кольорокорекцією, пост-монтажем згідно з стилістичним запитом.

Замовник забезпечує експертів для відео, а також надає основні матеріали.

Конкурс на створення соціального відеоролику для «єМалятко»

Порядок подання пропозицій:

Пропозиції приймаються від фізичних осіб-підприємців (далі – ФОП) та юридичних осіб (далі – ЮО).

Пропозиція оформлюється на бланку ЮО/ФОП (за наявності) відповідно до аплікаційної форми (шаблон заявки), підписується уповноваженою посадовою особою учасника та скріплюється печаткою (за наявності). До пропозиції обов’язково має бути додана:

  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • копія документу, що підтверджує повноваження посадової особи, яка представляє заявника.

Пропозиції (пакет документів) подаються у запечатаному конверті, завіреному підписом уповноваженої посадової особи учасника та печаткою (за наявності), електронна копія пропозицій має бути надіслана на електронну пошту [email protected].

На конверті повинно бути зазначено повне найменування або ПІБ заявника, його місце знаходження, прізвище, ім’я, по-батькові уповноваженої особи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ, номери контактних телефонів.

Дедлайн подачі заявок на участь у конкурсі — 4 травня 2020 року, 14:00.

Враховуючи дистанційний режим роботи Фонду, електронна копія заявки обов’язково має бути надіслана на адресу електронної пошти [email protected] не пізніше 4 травня 2020 року, 14:00.

Учасники тендеру будуть письмово повідомлені про його результати.

Довідка:

Програма EGAP реалізується Фондом Східна Європа, Фондом Innovabridge у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України та фінансується Швейцарською агенцією розвитку і співробітництва. Програма спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій для вдосконалення якості врядування, покращення взаємодії влади та громадян, та сприяння соціальним інноваціям в Україні.

Фото: https://unsplash.com/

В тему: У зв’язку із ситуацією навколо COVID-19 фестиваль Cannes Lions у 2020 році скасували. Але локальний конкурс Young Lions Competitions Ukraine 2020 буде реалізовано. Переможці поїдуть представляти Україну під час міжнародного конкурсу в Каннах у 2021 році.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Організатори Cannes Lions запрошують до участі у Young Lions Live Award

Організатори Cannes Lions запрошують до участі у Young Lions Live Award

Young Lions Live Award — конкурс для креативних пар віком від 18 до 30. Ви можете бути студентами, співробітниками агенції, ...

Цукерковий робот Reese’s: в 2020 році двері самі відвідують людей на Хелловін

Цукерковий робот Reese’s управляється дистанційно. У ніч Хелловіну він завітає до тих, хто переконає бренд, що вони є справжніми фанатами цього свята.

Тіні та дзеркала: Burger King викликає привид Рональда МакДональда

Відвідувачам повідомили, що ті можуть викликати привид Рональда МакДональда, якщо перед дзеркалом тричі скажуть вголос фразу «canceled clown».

Що принесло водою: агенція McCann повністю обставила квартиру річковим сміттям

Спочатку креативна команда планувала облаштувати кілька таких «апартаментів з річки» у вантажних контейнерах, які були б цілодобово відкриті для публіки.

Poster_VR_Collider

27 жовтня відбудеться онлайн-презентація проєкту Оксани Чепелик «VR Колайдер»

Арт-резиденцію в ZK/U — Центрі мистецтва і урбаністики в Берліні, фокусом якого є «місто», було переформатовано в онлайн VR-проєкт, що ...

Підсумки 5-го дня LIONS Live від Рорі ДюБофф, директорки зі стратегічного планування Accenture Interactive

Рорі ДюБофф, яка понад 20 років працює в сфері діджитал-маркетингу, інтегрованих медіа та новітніх технологій, підбиває підсумки п’ятого дня LIONS Live.