В Україні презентували перший у світі інтерактивний онлайн Музей Прийняття ЛГБТ-людей

«Музей Прийняття» дозволить кожному прожити досвід батьків, які прийняли своїх дітей, незважаючи на стереотипні уявлення про гомосексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність.

В Україні презентували перший у світі інтерактивний онлайн Музей Прийняття ЛГБТ-людей
В Україні презентували перший у світі інтерактивний онлайн Музей Прийняття ЛГБТ-людей

Камінг-аут батькам. Для людини з гомосексуальною орієнтацією — вкрай складний момент. Але це також дуже складний момент і для самих батьків, які опиняються віч-на-віч зі своїми думками і яким ніде отримати пораду, адже тема сексуальної орієнтації — табу.

Щоб почати діалог про прийняття в суспільстві, мережа громадських організацій по всій Україні запустила перший онлайн-музей. Він дозволяє поринути у внутрішній світ батьків, які вперше зіткнулися з «інакшістю» своїх дітей і зрозуміли, що страх — не більше, ніж стереотипи, які створили величезну прірву між найріднішими людьми.

На сайті музею на відвідувачів чекають історії матерів про те, як вони дізналися і як прийняли той факт, що їхня дитина відноситься до ЛГБТ-спільноти, і як нарешті зрозуміли, що для кожної дитини немає нічого важливішого, ніж почути від батьків «#яприймаютебе».

Ці ж слова стали хештегом кампанії. З ним кожна людина може поділитися в соціальних мережах власною історією, розповісти про шляхи прийняття своїх близьких, друзів, себе або просто висловити підтримку ЛГБТ-спільноті.

Потрапити в онлайн-музей можна за посиланням.

«Музей Прийняття» став продовженням кампанії з підтримки рівності прав ЛГБТ-людей. Раніше була запущена кампанія під назвою «Різні.Рівні». Будь-хто може стати частиною проєкту і підтримати ЛГБТ-спільноту. Щоб це зробити, можна перейти на сайт зі смартфона і, буквально піднявши руку, приєднатися до карти толерантних. А за допомогою віртуальної студії звукозапису на сайті кожен зможе заспівати разом із зірками або записати слова підтримки.

Джерело


Нагадаємо, раніше громадська організація «Точка опори ЮА» запустила проєкт для союзників ЛГБТ — «Союзники в дії».

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Lions Live: речниця Bacardi радить шукати суперфанатів і деконструює фокус-групи

Компанія Bacardi останнім часом почала орієнтуватися на ті 10% аудиторії, які є її суперфанатами, а не на 90% людей, які становлять основну масу покупців.

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

Нарбут

Вийшла друком книга «Нарбут» з унікальною обкладинкою кожного примірника в накладі

Вийшла друком книга «Нарбут» — перша книга в Україні, кожний екземпляр якої має унікальну обкладинку, згенеровану алгоритмом. Дизайн книжки та ...

2Crack від Roshen

Saatchi & Saatchi Ukraine перекусила «запару» у новому ролику

На перший погляд, це історія про новий ролик Saatchi & Saatchi Ukraine (входить до складу Publicis Groupe Ukraine) для бренду ...

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої ...

Підсумки першого дня Lions Live від Ани Анджелік, однієї з найвпливовіших CMO світу

Підсумки першого дня Lions Live було підведено Аною Анджелік, яка назвала п’ять ключових інсайтів, які варто винести для себе з понеділкових сесій Lions Live.