В Україні презентували перший у світі інтерактивний онлайн Музей Прийняття ЛГБТ-людей

«Музей Прийняття» дозволить кожному прожити досвід батьків, які прийняли своїх дітей, незважаючи на стереотипні уявлення про гомосексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність.

В Україні презентували перший у світі інтерактивний онлайн Музей Прийняття ЛГБТ-людей
В Україні презентували перший у світі інтерактивний онлайн Музей Прийняття ЛГБТ-людей

Камінг-аут батькам. Для людини з гомосексуальною орієнтацією — вкрай складний момент. Але це також дуже складний момент і для самих батьків, які опиняються віч-на-віч зі своїми думками і яким ніде отримати пораду, адже тема сексуальної орієнтації — табу.

Щоб почати діалог про прийняття в суспільстві, мережа громадських організацій по всій Україні запустила перший онлайн-музей. Він дозволяє поринути у внутрішній світ батьків, які вперше зіткнулися з «інакшістю» своїх дітей і зрозуміли, що страх — не більше, ніж стереотипи, які створили величезну прірву між найріднішими людьми.

На сайті музею на відвідувачів чекають історії матерів про те, як вони дізналися і як прийняли той факт, що їхня дитина відноситься до ЛГБТ-спільноти, і як нарешті зрозуміли, що для кожної дитини немає нічого важливішого, ніж почути від батьків «#яприймаютебе».

Ці ж слова стали хештегом кампанії. З ним кожна людина може поділитися в соціальних мережах власною історією, розповісти про шляхи прийняття своїх близьких, друзів, себе або просто висловити підтримку ЛГБТ-спільноті.

Потрапити в онлайн-музей можна за посиланням.

«Музей Прийняття» став продовженням кампанії з підтримки рівності прав ЛГБТ-людей. Раніше була запущена кампанія під назвою «Різні.Рівні». Будь-хто може стати частиною проєкту і підтримати ЛГБТ-спільноту. Щоб це зробити, можна перейти на сайт зі смартфона і, буквально піднявши руку, приєднатися до карти толерантних. А за допомогою віртуальної студії звукозапису на сайті кожен зможе заспівати разом із зірками або записати слова підтримки.

Джерело


Нагадаємо, раніше громадська організація «Точка опори ЮА» запустила проєкт для союзників ЛГБТ — «Союзники в дії».

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...