«Музей Прийняття» дозволить кожному прожити досвід батьків, які прийняли своїх дітей, незважаючи на стереотипні уявлення про гомосексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність.
Камінг-аут батькам. Для людини з гомосексуальною орієнтацією — вкрай складний момент. Але це також дуже складний момент і для самих батьків, які опиняються віч-на-віч зі своїми думками і яким ніде отримати пораду, адже тема сексуальної орієнтації — табу.
Щоб почати діалог про прийняття в суспільстві, мережа громадських організацій по всій Україні запустила перший онлайн-музей. Він дозволяє поринути у внутрішній світ батьків, які вперше зіткнулися з «інакшістю» своїх дітей і зрозуміли, що страх — не більше, ніж стереотипи, які створили величезну прірву між найріднішими людьми.
На сайті музею на відвідувачів чекають історії матерів про те, як вони дізналися і як прийняли той факт, що їхня дитина відноситься до ЛГБТ-спільноти, і як нарешті зрозуміли, що для кожної дитини немає нічого важливішого, ніж почути від батьків «#яприймаютебе».
Ці ж слова стали хештегом кампанії. З ним кожна людина може поділитися в соціальних мережах власною історією, розповісти про шляхи прийняття своїх близьких, друзів, себе або просто висловити підтримку ЛГБТ-спільноті.
Потрапити в онлайн-музей можна за посиланням.
«Музей Прийняття» став продовженням кампанії з підтримки рівності прав ЛГБТ-людей. Раніше була запущена кампанія під назвою «Різні.Рівні». Будь-хто може стати частиною проєкту і підтримати ЛГБТ-спільноту. Щоб це зробити, можна перейти на сайт зі смартфона і, буквально піднявши руку, приєднатися до карти толерантних. А за допомогою віртуальної студії звукозапису на сайті кожен зможе заспівати разом із зірками або записати слова підтримки.
Нагадаємо, раніше громадська організація «Точка опори ЮА» запустила проєкт для союзників ЛГБТ — «Союзники в дії».