Платформа The Book of Man пропонує на вибір відмазки від відеодзвінків

На новому мікросайті Sound the Excuse, створеному агенцією TBWA\London на замовлення медіаплатформи для чоловіків The Book of Man, можна знайти численні аудіозаписи завивання сирен, бунтівного бурчання шлунків, котячого блювання тощо. Все це має допомогти людям зберегти своє душевне здоров’я в цей виснажливий час, оскільки ці аудіозаписи є по суті своїй відмазки від відеодзвінків.

Проживши вже не один місяць в умовах карантину, багато хто з нас близько познайомився з поняттям «втома від Zoom». Це виснаження, викликане нескінченними відеоконференціями, є серйозною проблемою для всіх нас. Але особливо для тих, у кого й без того є проблеми з душевним здоров’ям. Ігнорувати цю проблему не можна, тому, коли втома досягає критичного рівня, необхідно піти прогулятися, подихати свіжим повітрям чи, принаймні, припинити витріщатися в екран.

Якби ми жили в ідеальному світі, кожен міг би так і сказати, що йому потрібна перерва. Але, як визнають The Book of Man та TBWA\London, насправді нам часто потрібна переконлива причина, щоб припинити нарешті відеодзвінок.

Саме тому кампанія Sound the Excuse і запропонувала на своєму сайті різноманітні відмазки від відеодзвінків. Вони варіюються від цілком буденних до доволі чудернацьких: від крику немовляти чи пожежної сигналізації, до голуба, що залетів у вікно, або стада бізонів, що пробігає неподалік. Втім, навіть якщо вам не повірять, то хоча б посміються.

Проморолик наочно демонструє, як змучені учасники відеоконференцій можуть скористатися цими аудіовідмазками, щоб припинити дзвінок. Навіть менш правдоподібні з них, такі як напад осиного рою або приземлення вертольоту, викликають все більше розуміння у товаришів по нещастю, в той час, як пандемія триває.

Частиною проєкту також стала серія яскравих постерів, які створив художник Алехандро Паррілла Галан. Кожен з них зображає одну з відмазок, запропонованих на сайті Sound the Excuse.

Частина більшої проблеми

Кампанію було приурочено до запропонованого ВООЗ Всесвітнього дня психічного здоров’я, який відзначають 10 жовтня. З її вебсайту можна перейти на платформу The Book of Man та ознайомитися з порадами, як подолати тривожний стан, працюючи вдома.

Марк Сендфорд, співзасновник платформи The Book of Man, зазначив, що мета цієї кампанії – донести до людей ту ідею, що це цілком нормально, час від часу потребувати відпочинку. Він сподівається, що, привернувши увагу до Zoom-втоми, їм вдасться розпочати діалог і про інші проблеми, пов’язані з віддаленою роботою.

Джерело

Пивний бренд Coors Light свого часу запропонував свої відмазки від відеодзвінків. Щоправда, скористався він для цього не аудіо, а відео.

А креатор з агенції Redpepper взагалі створив відносно інтерактивний варіант цифрового двійника.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Мистецтво і фешн: український бренд LITKOVSKAYA представив спеціальну зйомку «Будинок художника»

Український модний бренд LITKOVSKAYA вивчає мистецтво крізь покоління у новому лукбуці колекції «Artisanal» та представляє спеціальну зйомку «Будинок художника». Творча ...

Cannes Lions 2019 : Day One

«Каннські Леви» 2021 оголосили голів журі

Міжнародний фестиваль креативності «Каннські Леви» оголосив склад президентів журі для нагородження робіт Левами у 2021 році. Цього року до складу ...

Grammarly створила перший анотований GEC-корпус української мови і виклала його у відкритий доступ

Компанія Grammarly, анонсувала створення та публікацію у відкритому доступі першого анотованого GEC-корпусу української мови. Компанія розробляє онлайн-сервіс на основі штучного ...

Акторка та дизайнерка Сара Джесіка Паркер виступить у прямому ефірі ЦУМ Київ

26 січня о 17:00 акторка культового серіалу «Секс у великому місті» Сара Джесіка Паркер, а нині дизайнерка власного бренду взуття ...

Creative Digest CIAU. Випуск #023

Креативні тренди 2021 року від Shutterstock. Всеукраїнська акція з популяризації читання. Instagram Guides. А також перша в Україні книга про ...

Коли людей попросили намалювати кетчуп, вони намалювали Heinz

Більшість людей намалювали характерну пляшку кетчупу Heinz, хоча жоден з учасників експерименту не знав, що його ініційовано цим брендом.