Платформа The Book of Man пропонує на вибір відмазки від відеодзвінків

На новому мікросайті Sound the Excuse, створеному агенцією TBWA\London на замовлення медіаплатформи для чоловіків The Book of Man, можна знайти численні аудіозаписи завивання сирен, бунтівного бурчання шлунків, котячого блювання тощо. Все це має допомогти людям зберегти своє душевне здоров’я в цей виснажливий час, оскільки ці аудіозаписи є по суті своїй відмазки від відеодзвінків.

Проживши вже не один місяць в умовах карантину, багато хто з нас близько познайомився з поняттям «втома від Zoom». Це виснаження, викликане нескінченними відеоконференціями, є серйозною проблемою для всіх нас. Але особливо для тих, у кого й без того є проблеми з душевним здоров’ям. Ігнорувати цю проблему не можна, тому, коли втома досягає критичного рівня, необхідно піти прогулятися, подихати свіжим повітрям чи, принаймні, припинити витріщатися в екран.

Якби ми жили в ідеальному світі, кожен міг би так і сказати, що йому потрібна перерва. Але, як визнають The Book of Man та TBWA\London, насправді нам часто потрібна переконлива причина, щоб припинити нарешті відеодзвінок.

Саме тому кампанія Sound the Excuse і запропонувала на своєму сайті різноманітні відмазки від відеодзвінків. Вони варіюються від цілком буденних до доволі чудернацьких: від крику немовляти чи пожежної сигналізації, до голуба, що залетів у вікно, або стада бізонів, що пробігає неподалік. Втім, навіть якщо вам не повірять, то хоча б посміються.

Проморолик наочно демонструє, як змучені учасники відеоконференцій можуть скористатися цими аудіовідмазками, щоб припинити дзвінок. Навіть менш правдоподібні з них, такі як напад осиного рою або приземлення вертольоту, викликають все більше розуміння у товаришів по нещастю, в той час, як пандемія триває.

Частиною проєкту також стала серія яскравих постерів, які створив художник Алехандро Паррілла Галан. Кожен з них зображає одну з відмазок, запропонованих на сайті Sound the Excuse.

Частина більшої проблеми

Кампанію було приурочено до запропонованого ВООЗ Всесвітнього дня психічного здоров’я, який відзначають 10 жовтня. З її вебсайту можна перейти на платформу The Book of Man та ознайомитися з порадами, як подолати тривожний стан, працюючи вдома.

Марк Сендфорд, співзасновник платформи The Book of Man, зазначив, що мета цієї кампанії – донести до людей ту ідею, що це цілком нормально, час від часу потребувати відпочинку. Він сподівається, що, привернувши увагу до Zoom-втоми, їм вдасться розпочати діалог і про інші проблеми, пов’язані з віддаленою роботою.

Джерело

Пивний бренд Coors Light свого часу запропонував свої відмазки від відеодзвінків. Щоправда, скористався він для цього не аудіо, а відео.

А креатор з агенції Redpepper взагалі створив відносно інтерактивний варіант цифрового двійника.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Фестиваль креативності Cannes Lions 2021 року пройде лише онлайн

Фестиваль креативності Cannes Lions 2021 року пройде лише онлайн

Організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions оголосили, що фестиваль цього року пройде лише онлайн, з 21 по 25 червня. Нагадаємо, ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...