Платформа The Book of Man пропонує на вибір відмазки від відеодзвінків

На новому мікросайті Sound the Excuse, створеному агенцією TBWA\London на замовлення медіаплатформи для чоловіків The Book of Man, можна знайти численні аудіозаписи завивання сирен, бунтівного бурчання шлунків, котячого блювання тощо. Все це має допомогти людям зберегти своє душевне здоров’я в цей виснажливий час, оскільки ці аудіозаписи є по суті своїй відмазки від відеодзвінків.

Проживши вже не один місяць в умовах карантину, багато хто з нас близько познайомився з поняттям «втома від Zoom». Це виснаження, викликане нескінченними відеоконференціями, є серйозною проблемою для всіх нас. Але особливо для тих, у кого й без того є проблеми з душевним здоров’ям. Ігнорувати цю проблему не можна, тому, коли втома досягає критичного рівня, необхідно піти прогулятися, подихати свіжим повітрям чи, принаймні, припинити витріщатися в екран.

Якби ми жили в ідеальному світі, кожен міг би так і сказати, що йому потрібна перерва. Але, як визнають The Book of Man та TBWA\London, насправді нам часто потрібна переконлива причина, щоб припинити нарешті відеодзвінок.

Саме тому кампанія Sound the Excuse і запропонувала на своєму сайті різноманітні відмазки від відеодзвінків. Вони варіюються від цілком буденних до доволі чудернацьких: від крику немовляти чи пожежної сигналізації, до голуба, що залетів у вікно, або стада бізонів, що пробігає неподалік. Втім, навіть якщо вам не повірять, то хоча б посміються.

Проморолик наочно демонструє, як змучені учасники відеоконференцій можуть скористатися цими аудіовідмазками, щоб припинити дзвінок. Навіть менш правдоподібні з них, такі як напад осиного рою або приземлення вертольоту, викликають все більше розуміння у товаришів по нещастю, в той час, як пандемія триває.

Частиною проєкту також стала серія яскравих постерів, які створив художник Алехандро Паррілла Галан. Кожен з них зображає одну з відмазок, запропонованих на сайті Sound the Excuse.

Частина більшої проблеми

Кампанію було приурочено до запропонованого ВООЗ Всесвітнього дня психічного здоров’я, який відзначають 10 жовтня. З її вебсайту можна перейти на платформу The Book of Man та ознайомитися з порадами, як подолати тривожний стан, працюючи вдома.

Марк Сендфорд, співзасновник платформи The Book of Man, зазначив, що мета цієї кампанії – донести до людей ту ідею, що це цілком нормально, час від часу потребувати відпочинку. Він сподівається, що, привернувши увагу до Zoom-втоми, їм вдасться розпочати діалог і про інші проблеми, пов’язані з віддаленою роботою.

Джерело

Пивний бренд Coors Light свого часу запропонував свої відмазки від відеодзвінків. Щоправда, скористався він для цього не аудіо, а відео.

А креатор з агенції Redpepper взагалі створив відносно інтерактивний варіант цифрового двійника.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Lions Live: речниця Bacardi радить шукати суперфанатів і деконструює фокус-групи

Компанія Bacardi останнім часом почала орієнтуватися на ті 10% аудиторії, які є її суперфанатами, а не на 90% людей, які становлять основну масу покупців.

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

Нарбут

Вийшла друком книга «Нарбут» з унікальною обкладинкою кожного примірника в накладі

Вийшла друком книга «Нарбут» — перша книга в Україні, кожний екземпляр якої має унікальну обкладинку, згенеровану алгоритмом. Дизайн книжки та ...

2Crack від Roshen

Saatchi & Saatchi Ukraine перекусила «запару» у новому ролику

На перший погляд, це історія про новий ролик Saatchi & Saatchi Ukraine (входить до складу Publicis Groupe Ukraine) для бренду ...

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої ...

Підсумки першого дня Lions Live від Ани Анджелік, однієї з найвпливовіших CMO світу

Підсумки першого дня Lions Live було підведено Аною Анджелік, яка назвала п’ять ключових інсайтів, які варто винести для себе з понеділкових сесій Lions Live.