Platfor.ma безкоштовно створить комунікаційні проєкти для соціальних ініціатив

Platfor.ma, що працює як агенція та медіа, оновлюється та відтепер ще більше уваги приділятиме популяризації важливих соціальних тем. На честь цього команда оголошує open-call для корисних ініціатив. Переможцям Platfor.ma створить безкоштовні комунікаційні проєкти та підтримає на своїх ресурсах.

На честь свого оновлення Platfor.ma хоче зробити корисну справу. А саме – привернути увагу до тих соціальних, культурних та освітніх тем, які заслуговують на неї, але губляться в інформаційному шумі. Адже команда розуміє, як боляче, коли безглузді челенджі, зіркові плітки та жовті новини збирають мільйони лайків, а по-справжньому вартісні теми лишаються без підтримки. І хочуть це виправити.  

Протягом місяця Platfor.ma збиратиме заявки від усіх, хто просуває важливі ініціативи в Україні. З них команда обере три та допоможе їх авторам створити помітні сторітелінг-проєкти: вигадати креативну ідею, створити контент, розробити візуальний стиль, а також поділитись з усією аудиторією Platfor.ma. Безкоштовно і залюбки. 

Також для всіх, хто пройде в першу десятку обраних проєктів, команда Platfor.ma проведе персональні консультації зі сторітелінгу та комунікацій. 

Подавати свої проєкти можуть окремі люди, що є авторами важливих ініціатив, відповідальний бізнес, громадські організації, культурні та освітні установи та міжнародні фонди. Одним словом, усі, хто має корисний соціальний проєкт і хоче, аби про нього дізналось більше людей. 

Platfor.ma безкоштовно створить комунікаційні проєкти для соціальних ініціатив

Заявка підходить, якщо ваш проєкт:

 • розв’язує актуальну проблему в суспільстві або є профілактикою якоїсь важливої проблеми;
 • має відповідну експертну базу, тобто його команда розуміється на тому, що робитиме; 
 • дійсно потребує сторітелінг-рішення, а не просто, наприклад, фінансування. 

Пріоритет надаватимуть таким темам:

 1. Проривні ідеї та інновації.
 2. Освіта, наука та культура. 
 3. Гармонія між людиною та природою. 
 4. Рівні права та толерантне життя. 

Проте інші теми так само не виключаються.  

Дедлайн подачі: 30 листопада 2020

У грант на сторітелінг-проєкт входять:

 • Консультація та пошук історій, що можуть лягти в основу проєкту.
 • Експрес-дослідження цільової аудиторії із використанням підходу human-centered design.
 • Повний продакшн проєкту (створення креативної ідеї, написання текстів, створення дизайну).
 • Дистрибуція та висвітлення на ресурсах Platfor.ma. 

Як податися:

 1. Запишіть короткий відео-пітч про вас та ваш проєкт. Якість зйомки та монтажу не має значення – це потрібно, аби розуміти, чим займаєтеся ви, а не відеомонтажер та оператор. Пітч потрібно завантажити на youtube із закритим посилання (unlisted).  
 2. Заповніть анкету за посиланням. Туди ж вставте посилання на відео-пітч. 
 3. Все, готово!

Оголошення результатів: 10 грудня 2020

Із запитаннями та уточненнями пишіть на пошту [email protected] із темою листа «OPEN<3». 


А нещодавно Platfor.ma разом з ЮНІСЕФ Україна та USAID вирішили креативно нагадати про важливість та необхідність вакцинації. Разом вони розробили проєкт «Baby on board. Правила дит.огляду», який розповідає, як дбати про дитину, через аналогію з автомобілем.  

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Терміново! Фестиваль Cannes Lions 2021 року буде лише цифровим

Організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions оголосилив, що фестиваль цього року буде лише в Інтернеті, відмовившись від свого січневого оголошення ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...