Організація Dogs Trust радить замислюватися, звідки беруться цуценята

Благодійна організація Dogs Trust в Ірландії є найбільшою з тих, що опікуються собаками. До Різдва вона запустила емоційну кампанію Sold A Pup, яка застерігає від підтримки неетичних практик розведення собак. Вона має на меті привернути увагу до жорстокості та брехні, якими оточений незаконний продаж та реклама дорослих собак та цуценят. Організація звертається до публіки, щоб переконати людей приєднатися до петиції про заборону незаконного продажу собак та допомогти їй викорінити масові собачі ферми в Ірландії.

Частиною кампанії є анімаційне відео, створене продакшн-компанією Cardel та режисеркою Катаріною Лундквіст. Воно показує моторошну правду про собачі ферми та те, як просто їх власникам сховатися за лицемірним фасадом онлайн-оголошень.

Закон, порядок та цуценята

У лютому цього року в Ірландії затвердили закони, які мали б врегулювати продаж домашніх тварин, але багато продавців свідомо їх ігнорують. Зокрема, було заборонено продавати цуценят, яким ще немає восьми тижнів. До того ж всі розплідники мають бути ліцензовані, а всі тварини – прочіповані. Тобто за номером чіпу одразу стає відомо, звідки цей собака та в яких масштабах їх продає розплідник.

Якби цих законів дотримувалися, кожну масову собачу ферму було б одразу помітно. Відповідно, покупці могли б самі вирішувати, у кого брати цуценят. За даними Dogs Trust більшість людей ніколи б не стала підтримувати такі ферми своїми гаманцями, але сумна реальність така, що через брак інформації саме це й відбувається. Ті, хто вдаються до неетичних практик розведення собак, часто йдуть на неабиякі хитрощі, щоб приховати, звідки беруться цуценята, яких вони продають, оскільки прибуток для них важливіший за здоров’я їхніх тварин.

Як розповідає організація Dogs Trust, на жаль, наразі в Ірландії порядок утримання розплідників є таким, що вони можуть доручити догляд за 25 дорослими собаками одному-єдиному співробітнику, а їх щенят в такому разі взагалі ніхто не рахує. І дуже часто ті, хто купують цуценят, впевнені, що вони від звичайної хазяйської матері і росли в звичайній родині. Тому організація і закликає людей подумати не лише про цуценят, але й про їх матерів, які залишаються на фермі, в тісних клітках, щоб народжувати знову й знову.

Невесела різдвяна історія

Режисерка Катаріна Лундквіст розповіла про свою роботу над цим проєктом так: «Я збиралася розповісти неприємну, але правдиву різдвяну історію для всієї родини. Метою було змусити людей замислитися, а що ж буде з мамою цуценяти. У фільмі дуже важливо було витримати правильний баланс емоцій. Похмурі тема, музика та віршований текст поєднуються з яскравим відеорядом, розрахованим на дітей. Натхненням тут стали ляльковий театр та покадрова анімація. Це є цілком в дусі різдвяної історії і додає персонажам вразливості. Ключовим моментом став плин оповіді і те, як він розбивається, коли маленька дівчинка задає своє питання, представляючи головне послання цього фільму».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Google пропонує всім долучитися до вдосконалення Street View

Тепер задачу вдосконалення Street View частково можуть взяти на себе користувачі смартфонів з системою Android та технологією ARCore.

Запущено новий сайт «Суспільне Культура»

Запущено новий сайт «Суспільне Культура»

Нещодавно запрацював новий сайт суспільного мовника «Суспільне Культура», на якому можна прочитати новини і публікації про літературу, мистецтво, кіно і музику, ...

ASMR

VIDEOFIRMA створила серію ASMR-роликів для бренду Optimeal

Продакшн-студія VIDEOFIRMA виграла тендер з ідеєю серії ASMR-роликів з підсиленими звуками та макро-планами тварин. Сюжет рекламних роликів корму для тварин ...

Syoss вислав блогерам справжню бомбу

Щоб привернути увагу споживачів до лінійки сухих шампунів, що дарують плюс один день свіжості волоссю, Syoss разом з комунікаційним діджитал-агентством ...

Сайт знайомств Match каже, що Диявол + 2020 рік = кохання з першого погляду

Сайт знайомств Match і контент-студія Maximum Effort вийшли на новий рівень пандемічної трагікомедії, показавши абсурдну, але цікаву історію кохання.

Effie Awards Ukraine

Оголошення фіналістів Effie Awards Ukraine 2020

Премія Effie Awards Ukraine 2020 анонсує фіналістів – найбільш ефективні кампанії України в області маркетингових комунікацій. У фінал пройшло 139 ...