Організатори фестивалю «Каннські Леви» запрошують до участі у Young Lions Live Award

Young Lions Live Award — конкурс для креативних пар віком від 18 до 30. Ви можете бути студентами, співробітниками агенції, фрілансерами, митцями — будь ким! Цей конкурс для всіх, хто вірить, що ніщо не в силі зупинити креативність. І для тих, хто хоче отримати приз — річну підписку на ресурс The Work.

Офіційне представництво Cannes Lions в Україні вважає, що конкурс — чудова нагода потренуватися перед Young Lions Competitions.

Організатори Cannes Lions запрошують до участі у Young Lions Live Award

Креативність надзвичайна. Це основа людського буття. Вона просуває бізнес, розвиває людство і формує суспільство. Але інколи це потрібно доводити. Зараз ваш шанс донести до громадськості ці думки. Використовуйте свою креативну суперсилу, щоб змінити світ для майбутнього покоління.

У брифі від організаторів йдеться: Ми хочемо, щоб ви створили кампанію, яка переконуватиме, чому важливо інтегрувати до навчальних програм уроки з креативності та заняття, на яких розвиватимуть здатність креативно вирішувати задачі. Це не має бути рекламою Cannes Lions, а має бути повноцінним закликом до дії для урядовців та законотворців, які мають ставити креативність у пріоритет для наступного покоління.

Продумайте ідею, а потім реалізуйте її в такому форматі, в якому вона найкраще приверне увагу осіб, які впливають на прийняття рішень. Це може бути відео, ТВ-реклама, принт, радіо, соціальна кампанія, експірієнс, креативні винаходи та програми.

Зосередьтеся на віковому сегменті 12+: саме він потребує найбільше змін.

Ознайомитися з детальним брифом можна за посиланням.

Дедлайн: 2 листопада 2020 року [23:59 GMT]

Оголошення переможців: 23 листопада 2020 року.

Переходьте за посиланням, щоб ознайомитися зі складом міжнародного журі Young Lions Live Award, найпоширенішими Q&A та щоб подати роботу.

Джерело

Також нагадуємо, що відкрито попередню реєстрацію на YLC Ukraine 2021.

А за цим посиланням ви можете знайти кейси креативних комунікацій, поради та інсайти від лідерів провідних креативних агентств і світових брендів та актуальні новини з онлайн-заходу LIONS Live від організаторів Cannes Lions.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Серія онлайн-нетворкінгів «Креативної Європи»

Національні бюро програми ЄС «Креативна Європа» з України, Латвії, Італії, Іспанії та Нідерландів організовують серію онлайн-нетворкінгів для представників культурних та ...

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...

AIFF Talent Meetings — онлайн-події для всіх, хто цікавиться кіновиробництвом

Фестиваль «Незалежність» спільно з America House запрошують на AIFF Talent Meetings — серію онлайн майстер-класів для всіх, хто цікавиться виробництвом кіно. Спікери AIFF ...

Літнім людям є що розповісти: Cadbury ділиться історіями і закликає спілкуватися

Cadbury і благодійна організація Age UK вирішили нагадати всім, що чимало людей, на жаль, так і залишаються на самоті навіть після локдауну.

У Києві з’явилися постери, що закликають місцян звернути увагу на масове отруєння собак

Після зафіксованих масових отруєнь собак у центрі Києва креативна агенція ANGRY Agency розробила серію постерів, що закликають місцян звернути увагу ...