Міністерство цифрової трансформації України та креативна платформа CASES уклали Меморандум про співпрацю. Метою підписання меморандуму є сприяння розвитку креативних індустрій України шляхом створення спільних проєктів та ініціатив.

Автор креативної платформи CASES та проєкту Креативна Практика Анатолій Попель зазначає:

«Наша креативна платформа ставить за мету популяризацію та розвиток креативних індустрій України. Протягом останніх років ми запускали багато проєктів, націлених на це — конференцій, освітніх заходів тощо. Сьогодні CASES — більше ніж просто вебсайт чи онлайн-ЗМІ. Це також спільнота, до якої належить вже понад тисячу організацій та понад 15000 фахівців. Ми знаємо багато проблем індустрії, розуміємо та поділяємо ці проблеми. А ще ми маємо візію стосовно того, як можемо поліпшити економіку та екологію креативних індустрій. Мінцифри робить багато такого, що, — я впевнений, — дозволить за кілька років просунути креативні індустрії вперед завдяки автоматизації, детінізації та діджиталізації процесів. Без цього бурхливий розвиток креативної економіки був би неможливим. А завдяки їх зусиллям він перетворюється на питання часу. Звісно, ми щасливі мати таких партнерів у нашому проєкті».

Мінцифра співпрацюватиме з CASES над розвитком цифрових освітніх продуктів

Керівник проєкту Дія Мстислав Банік підкреслив:

«Державний сектор завжди був максимально відокремлений від креативної індустрії, яка зростала та розвивалась всі роки незалежності України. Якщо подивитись на державні сайти, комунікацію тощо — це зазвичай щось застаріле, громіздке й незрозуміле. Державні продукти й сервіси в плані візуалізації, комунікації та технологій — паралельний світ.

Ні для кого не таємниця, що креативний світ ніколи не прагнув наблизитись до державного сектору — ані з боку якихось проєктів, ані з боку працевлавлаштування. Але позаминулого року з’явилась Дія — проривний сучасний продукт, в якому величезне значення мають usability, user experience, звісно, user interface, людяна комунікація тощо.

Тепер держава відкрита до розуміння креативної індустрії, взаємного проникнення та спільного розвитку в цьому напрямку. Особисто я дуже задоволений, що ми починаємо співпрацю з CASES, у команди якого є бачення розвитку цілої індустрії. Тож, звісно, радий долучитись до реалізації таких амбітних планів».

Також Мінцифра та CASES домовились співпрацювати в проєктах цифрової трансформації.

Нагадаємо, CASES — це онлайн-платформа креативних індустрій України. В межах проєкту команда створила освітній майданчик «Креативна Практика» за сприяння креативних компаній України.


Читайте також: сервіс онлайн-навчання Coursera підбив підсумки 2020 року та визначив найпопулярніші навчальні курси цього непростого кризового року. 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Терміново! Фестиваль Cannes Lions 2021 року буде лише цифровим

Організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions оголосилив, що фестиваль цього року буде лише в Інтернеті, відмовившись від свого січневого оголошення ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...