Креатори створили віртуальний Ланцюг Соборності від Києва до Сімферополя

Агенція CF.Digital та бренд КOZAЦЬКА РАDA у День Соборності України змогли об’єднати більше 40 тисяч українців зі всього світу. 

Цього року через карантинні обмеження українці не змогли взятися за руки в живому ланцюзі на День Соборності. Натомість об’єдналися віртуально і головне — у безпечному форматі.

Креатори створили віртуальний Ланцюг Соборності від Києва до Сімферополя

Акція тривала два дні, розпочалась 21 січня у 31 річницю «Української Хвилі» – першого живого Ланцюга Соборності. Міста та країни об’єднувались аватарками учасників, які по принципу живого ланцюга розміщувались на детальній супутниковій карті. Маршрут довжиною 1058 кілометрів був спланований так, щоб п’ять разів перетнути Дніпро. Він символічно об’єднав Україну в тих місцях, де активісти щороку створювали живі ланцюги — на мосту Патона у Києві, на мостах у Дніпрі та Запоріжжі.

Креатори створили віртуальний Ланцюг Соборності від Києва до Сімферополя

«У День Соборності хотілося вперше за багато років не сумувати за Кримом. А показати верховенство ідеї над грубою силою. Знайти спосіб перетнути чужий кордон на своїй землі без дозволу. І зробити це не у традиційний для Дня Соборності спосіб — у живому ланцюзі. Гадаю, що у нас це вийшло», — коментує креатор Андрій Клименко

Результати кампанії виявилися неочікуваними навіть для самих організаторів. Адже віртуальний Ланцюг Соборності став по-справжньому вірусною акцією. Кожні 3 секунди до Ланцюга приєднувався новий учасник. Новину підхопили ЗМІ та пабліки у соціальних мережах. Учасники запускали власні флешмоби зі скрінами  свого місцезнаходження на карті.

Загалом у Ланцюзі взяли участь 40 573 учасники з більше ніж 100 країн світу: від Польщі та США до Люксембургу і Танзанії, а ще понад 1000 населених пунктів України. Про Ланцюг Соборності згадали понад 40 національних та регіональних видань, більше 10-ти загальнонаціональних та регіональних телеканалів. А у соцмережах акція отримала десятки тисяч реакцій.

Креатори створили віртуальний Ланцюг Соборності від Києва до Сімферополя

Ірина Муштіна, директорка CF.Digital: «Це по-справжньому зворушливий і важливий проєкт, у якому ми не мали жодного права на похибку. І тепер, коли можна спокійно видихнути, хочеться просто подякувати.

Своїй команді — за те, що були на зв’язку 24/7 і наполегливо працювали над найменшими дрібницями. Бренду КOZAЦЬКА РАDA, за те, що наважились на такий сміливий вчинок. Ви справді неймовірно мужній бренд!

І звісно, усім учасникам, особливо кримчанам, які писали зворушливі до сліз повідомлення про те, що отримали можливість відчути себе вдома. Ми пам’ятаємо про вас і сподіваємось незабаром взятися за руки по тому ж маршруту, але не у віртуальному, а живому Ланцюзі Соборності».


Читайте також: Компанія Carlsberg Ukraine презентувала календар «сталих звичок», який допоможе розпочати вести більш свідоме, екологічне та ресурсозберігаюче життя.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...