IT Ring початок: у Києві пройде перший IT-батл

Найсильніші у сфері QA зберуться 11 березня в івент-просторі PMHUB, щоб визначити найкращі ідеї та точки зору про майбутнє галузі. 

Компанія Parimatch Tech запускає серію експертних поєдинків IT Ring. Найкращі з найкращих у сферах розроблення, дизайну та тестування зустрінуться на рингу, щоб відшукати істину — що відбувається в технологічному світі і до якого майбутнього нам готуватися. 

Перша серія IT Ring присвячена QA. Експерти зійдуться в битві та будуть відстоювати свою думку про майбутнє індустрії тестування. Серед тем — чи потрібно галузі мануальне QA, як буде відбуватися автоматизація, які інструменти доступні вже тепер та багато іншого. 

«QA переживає нині цікавий час. З одного боку, в галузі сформувалося багато висококласних фахівців, які легко можуть виявити найбільш неочевидні проблеми, а з іншого — багато завдань алгоритми вже виконують анітрохи не гірше за людей, витрачаючи набагато менше часу. Сучасний світ вимагає високої швидкості без втрати якості. Під час IT Ring ми з опонентом подискутуємо про те, чи залишиться місце для професії «ручного тестувальника» у світі тестування чи автоматизація захопить цю сферу повністю», — коментує Євген Рудев, QA Manager у Parimatch Tech.  

IT Ring початок: у Києві пройде перший IT-батл

Свої аргументи наведуть: 

  • Юрій Мисливець, Parimatch Tech, і Ольга Малініна, Web Entertainment LTD, «Тестувальник: помічник програміста чи адвокат замовника?»
  • Євген Рудев, Parimatch Tech, і Юрій Малий, Ex-Kyivstar, «Автоматизоване тестування — майбутнє чи хайп?» 
  • Сергій Подгоров, Parimatch Tech, і Антон Мужайло, GlobalLogic Ukraine 

«Для серії івентів у PMHUB ми обладнаємо професійний ринг, на якому не буде місця для компромісів. Ми хочемо влаштувати не просто розмову, а справжню «битву думок» — щоб розвіяти всі непорозуміння й сумніви. Упевнена, такого ще ніхто не бачив», — зазначає Надія Семененко, івент-продюсерка Parimatch Tech

Старт поєдинку — о 17:00 11 березня. Івент можна буде відвідати фізично в PMHUB або подивитися онлайн-трансляцію на YouTube. Купити квиток на офлайн-подію або зареєструватися на віртуальний перегляд можна за посиланням. Усі зібрані кошти будуть перераховані до благодійного фонду Parimatch Foundation на відкриття нових спортивних груп для дітей з інвалідністю. 


А ми нагадуємо, що вже 15 лютого стартує онлайн-марафон NO LIMITS: transformACTION 2021. Ключова тема семиденного івенту — трансформація як відповідь на сучасні реалії та зміни в офлайн- та онлайн-просторах.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Стажування, курси, стипендії: добірка актуальних можливостей для креаторів

Де креатору підвищити свій професійний рівень, знайти нові джерела для натхнення або новий трамплін для зростання? Це питання завжди актуальне, ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.