Гурт Twenty One Pilots запустив нескінченний музичний кліп

Для свого музичного треку «Level of Concern» гурт Twenty One Pilots запустив нескінченний музичний кліп. Ця трансляція наживо ніколи не зупиняється!

Відео, задумане режисером Джейсоном Цадою (Jason Zada) та створене за допомогою платформи Imposium, було опубліковане 22 червня. І ті, хто час від часу зазирали на цей канал YouTube, могли побачити, що пісня, яка супроводжується невпинним потоком мінливих зображень та жвавою дискусією в чаті, дійсно все ще триває.

Це щось на кшталт нескінченної вечірки, до якої приєднуються все нові й нові люди. Але тут завжди можна поглянути на щось новеньке і відчути себе частиною спільноти.

Гра в загадки

Ця концепція вперше була озвучена за допомогою загадкового 24-годинного відео, яке було опубліковане 12 червня. В ньому можна було побачити різноманітні зображення на телеекрані, а глядачам пропонували зателефонувати за вказаним номером. Як, наприклад, у цьому тизері під назвою «Починати тут»:

По суті, це була гра, а телефонний номер дозволяв розгадати перше кодове слово. Наступну підказку можна було отримати на сайті гурту Twenty One Pilots у вигляді добірки зображень, відео- та звукозаписів. Всього кодових слів було 20: якесь можна було розгледіти у відео, якщо поставити його на паузу, якесь – знайти у спектрограмі аудіофайлу. Ще одне можна було витягти з битого фотофайлу, який треба було відкрити у текстовому редакторі, щоб побачити координати, які вводяться у Google Карти…

Ті наполегливі фанати, які знаходили всі 20 кодових слів, отримували можливість завантажити власний контент для створення кліпу до пісні «Level of Concern», таким чином роблячи власний внесок у нескінченний музичний кліп та гарантуючи, що ця трансляція ніколи не скінчиться.

Музиканти гурту пояснили свій задум так:

Але оскільки не кожному вистачить терпіння розгадувати загадку за загадкою, інші учасники вже встигли назвати в коментарях всі кодові слова. Тож особливо нетерплячі можуть скористатися готовими відповідями.

Трек «Level of Concern» був записаний в умовах карантину, і він став першою музичною композицією, створеною гуртом Twenty One Pilots після 2018 року. Цей кліп зібрав аудиторію в 150 мільйонів глядачів.

Кошти, зібрані завдяки цій пісні, будуть передані у міжнародний фонд Crew Nation. Фонд надає підтримку тим музикантам, яких пандемія зачепила особливо сильно через заборону живих концертів.

Джерело

Музичний кліп – не завжди коротка форма.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

KMW-CW-Europe-UK-creativity-UA

KMW Global Marathon презентує секцію «Центральна та Західна Європа, Велика Британія: аналітичний огляд, ключові події, факти, цифри»

Провідна британська аналітична компанія Ampere Analysis приєднується до KYIV MEDIA WEEK Global Marathon та 14 вересня представить огляд аудіовізуальної індустрії Центральної, Західної Європи та Сполученого ...

Українські артисти створили «Всеукраїнську професійну спілку працівників музичної індустрії»

Про це повідомили на сторінці новоствореної організації. До Профспілки увійшли артисти, продюсери, організатори подій та багато інших людей, причетних до ...

Українське агентство banda відкриває офіс у Каліфорнії

Каліфорнійський офіс banda очолить Ярослав Сердюк, співзасновник та директор зі стратегії агентства. Ярослав вже повністю переїхав до Каліфорнії та відповідатиме ...

Що вийшло, коли штучний інтелект спробував уявити іграшки-бестселери 2020

Компанія Adzooma спробувала візуалізувати найцікавіші гіпотетичні іграшки-бестселери 2020 року, згенеровані штучним інтелектом.

banda розробила новий брендинг Seadora. Fish-booking online

Seadora — це рибна крамничка. Але онлайн. Її унікальність в тому, що рибку тут доставляють з різних країн вже за ...

Isobar Ukraine запускає послугу з розробки банерів з 3D і AR технологіями

Діджитал-агентство Isobar Ukraine протестувало нову послугу. Вона включає розробку банерів з 3D елементами під розміщення в Display & Video 360, ...