ФК «Динамо» підпалив власний стадіон

ФК «Динамо» Київ прийняв рішення випалити траву на своєму домашньому полі, аби вона краще росла у наступному сезоні. 

Футбольний клуб «Динамо» підпалив власний стадіон

Як справжня українська команда, динамівці поважають старі добрі традиції палити сухостій, покладають на цей процес великі сподівання і закликають зробити те саме на стадіонах «Олімпійський» та «Арена-Львів». Дійсно, а чим вони кращі?

ФК «Динамо» Київ прийняв рішення випалити траву на своєму домашньому полі

Насправді, ця акція агенції Gres Todorchuk та ФК «Динамо» має на меті привернути увагу до підпалів на полях, значно більших за футбольні. За даними Державної служби з надзвичайних ситуацій, з початку року в Україні сталося більше 12 тисяч пожеж на луках та в лісах. Через випалювання сухостою гинуть люди, живцем згорають тисячі тварин і знищуються кілометри площин. На думку медиків та екологів, наслідки підпалів можуть спричиняти серйозні отруєння та легеневі захворювання

Футболісти, тренри, працівники ФК «Динамо» закликають усіх українців повідомляти в поліцію про випадки підпалів та назавжди відмовитись від згубної традиції. Давайте викоріними це зло назавжди — задля збереження життів, довкілля та здоров’я власних дітей!

Джерело

Фото: Сергій Рістенко, Depositphotos

В тему: «Наш дім у вогні» — організація Ґрети Тунберг візуалізувала попередження екоактивістки у соціальному ролику.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Якими були б Google Карти 200 років тому: проєкт відтворення історичного вигляду міст

Онлайн-карта з відкритим кодом дозволяє побачити з висоти пташиного польоту та у режимі перегляду вулиць, як з часом змінювалися американські міста.

Бритви, барабани та безпечні автівки: кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності

Під час Cannes Lions 2019 кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності, становили більше половини номінантів нової категорії Creative Strategy.

Проєкції SmartThings: компанія Samsung облаштувала будинок з привидами

Компанія Samsung перетворила 300-річний дім, споруджений ще у 18 столітті, на будинок з привидами, використавши для цього проєкції SmartThings.

Що принесло водою: агенція McCann повністю обставила квартиру річковим сміттям

Спочатку креативна команда планувала облаштувати кілька таких «апартаментів з річки» у вантажних контейнерах, які були б цілодобово відкриті для публіки.

Купуй українське: в Україні стартує Тиждень малих українських виробників

Купуй українське: в Україні стартує Тиждень малих українських виробників

З 27 жовтня до 1 листопада в Україні вперше відбуватиметься Тиждень малих українських виробників. Його мета — підтримати представників малого ...

Найбіліший білий колір як спосіб боротьби з глобальним потеплінням

Американські науковці отримали найбіліший білий колір у світі, який так ефективно відбиває світло, що охолоджує поверхню, яка в цей колір пофарбована.