Файлообмінник WeTransfer пропонує помалювати цифровими фарбами, доки файл завантажується

Хмарний файлообмінник WeTransfer пропонує користувачам присвятити 90 секунд створенню власної унікальної картини цифровими фарбами поки вони чекають на завантаження файлу. Тобто перетворити очікування на медитативний та творчий момент.

Цифровий художник та програміст Зак Ліберман (Zach Lieberman) та креативна студія сервісу WeTransfer разом створили Color Push. Ця платформа онлайн-живопису дозволяє користувачам творчо перепочити, доки їхні файли мандрують крізь мережу. Відкривається вона у браузері й пропонує користувачеві свої шпалери в якості чистого полотна для створення власної картини за допомогою набору пензлів з різними функціями. На написання картини користувач отримує 90 секунд, щоб виразити свої почуття та у процесі присвятити трохи часу медитативним роздумам.

За словами Лібермана, їм спало на думку 5–6 ідей, з яких вони обрали наймедитативнішу.

«Сервіс WeTransfer не хоче, щоб ви аж надто довго лишалися на їх сайті. Ви передаєте файл та йдете собі далі. Тож ідея полягала у хвилинці творчості».

«Натхненням для проєкту стали експерименти, які я ставив у своєму Інстаграмі», — пояснив художник. За допомогою Color Push він спробував візуалізувати, що буде, якщо кинути камінь у ставок.

Відповідно, процес малювання цифровими фарбами у Color Push був задуманий як імітація живопису аквареллю. Використовуючи шість кнопок-пензлів, на полотні можна відтворити різні спеціальні ефекти та текстури. Одна кнопка дає насичений колір, інша — прозорий, ще інша створює розмиті напівтони. Саме полотно також можна посунути чи розмити його кольори.

Розробники сподіваються, що користувачам буде цікаво експериментувати з різними пензлями та ефектами так, як їм підказують творче чуття та інтуїція. А також, що це допоможе їм відпочити та хоч ненадовго викинути з голови повсякденну рутину. По завершенню відведених на творчість 90 секунд свій унікальний витвір можна зберегти та завантажити його з хештегом #colorpush у онлайн-галерею, яка постійно поповнюється.

Трохи творчої свободи

«Частина цього задуму полягає в тому, щоб досягти такого стану, коли творчість та демонстрація своїх робіт стають чимось абсолютно природним. У свідомості кожного є куток, заповнений негативом та голосами, які тільки й роблять, що критикують. Але насправді ви не мусите слухати ці голоси. Натомість ви можете керуватися лише власною інтуїцією та присвятити себе творчій грі. Нам потрібно перетнути ту межу, що відділяє зародження ідеї від її втілення у життя», — заявив Ліберман.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Серія онлайн-нетворкінгів «Креативної Європи»

Національні бюро програми ЄС «Креативна Європа» з України, Латвії, Італії, Іспанії та Нідерландів організовують серію онлайн-нетворкінгів для представників культурних та ...

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...

AIFF Talent Meetings — онлайн-події для всіх, хто цікавиться кіновиробництвом

Фестиваль «Незалежність» спільно з America House запрошують на AIFF Talent Meetings — серію онлайн майстер-класів для всіх, хто цікавиться виробництвом кіно. Спікери AIFF ...

Літнім людям є що розповісти: Cadbury ділиться історіями і закликає спілкуватися

Cadbury і благодійна організація Age UK вирішили нагадати всім, що чимало людей, на жаль, так і залишаються на самоті навіть після локдауну.

Передвісники весни: дев’ять велетенських арт-інсталяцій, що занурюють у природу

Білі круки, цифрові квіти та гриби зі стелі – пропонуємо вашій увазі кілька велетенських арт-інсталяцій, які дозволяють хоча б подумки зануритися у природу.