ДТЕК представив ексклюзивну серію марок

З нагоди 15-річчя ДТЕК презентує ексклюзивну лімітовану серію марок. Ілюстратором філателійного набору став український художник Богдан Сиротинский.

Детальніше про марки компанія розповіла в презентаційному ролику:

«Можливість ділитися теплом і енергією з близькими завжди — незалежно від шляху або відстані, — це великий привілей. У спільному проекті з ДТЕК ми реалізували цю ідею і візуалізували те, чим є компанія сьогодні для суспільства. Ми також хотіли показати всю її широту і різноманітність бізнесів», — каже художник Богдан Сиротинский. 

Марки присвячені ключовим напрямам діяльності компанії, а їх дистрибуція не передбачає продаж. ДТЕК випустив серію подарункових марок для партнерів компанії накладом в 500 штук. 

ДТЕК представив ексклюзивну серію марок

«Серія марок з нагоди ювілею компанії — можливість за допомогою художніх засобів розповісти про внесок ДТЕК в трансформацію української енергетики, про 15 років наполегливої праці, щоб енергосистема України була надійною, екологічною, безпечною та ефективною. ДТЕК забезпечує людей світлом і теплом — енергією, яка допомагає рухатися вперед і несе позитивні зміни», — резюмує Ольга Захарова, директорка з корпоративних комунікацій ДТЕК. 


А ми нагадуємо, що напередодні Нового року ДТЕК представив оновлення свого сайту.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Кіно, спорт та цькування: п’ять прикладів креативного використання GIF-зображень

Ці кампанії з архівів The Work є наочним прикладом креативного та ефективного використання GIF-зображень, популярність яких за час локдауну лише зросла.

MEGOGO LIVE покаже соціальний проєкт «Країна сонячних зайчиків»

MEGOGO LIVE покаже соціальний проєкт «Країна сонячних зайчиків»

У вівторок, 19 січня, на молодіжному каналі MEGOGO LIVE відбудеться показ першої частини соціального проєкту «Країна сонячних зайчиків», над виробництвом ...

Книга про предметний дизайн

Вийшла перша українська книга про предметний дизайн — PRODUCT DESIGN in Ukraine

В Україні вийшла перша книга про предметний дизайн «PRODUCT DESIGN in Ukraine / Предметний дизайн в Україні. Меблі, освітлення, декор». ...

«Приват24» привів Святого Миколая в кожен дім через смартфон

Новорічні свята — найчарівніший час! Цього року вперше українців привітав зі святами цифровий Святий Миколай. ПриватБанк разом із Visa подарував ...

X-Ray Marketing Awards X-Ray Marketing Awards 

MMR продовжує приймати анкети для участі в X-Ray Marketing Awards

Минулий рік зруйнував усі плани, змусив подивитися на світ інакше, відкрив нові сторони бізнесу. Брифи стали неважливими. Тепер основний виклик ...

Курка чи яйце? Мережа Systeme U подорожує назад у часі, щоб з’ясувати, що ж було раніше

В своїй новій рекламній кампанії французька мережа супермаркетів Systeme U вирішила з гумором розглянути питання «курка чи яйце?»