Christmas stories від барахолки Кураж

Що об’єднує продюсерку Куражу, фотографа-ретушера, українку, що живе за кордоном та власницю салону краси?

Всі вони — герої Різдвяних історій Куражу, успішні та комунікабельні люди, а також — всі в якийсь час росли без батьків.

4 герої — 4 сироти — 4 історії.

Система дитячих будинків лише на шляху розвитку в Україні. Однак, все більше з’являється дитячих будинків сімейного типу. Вони відрізняються від більш знайомих нам тим, що в таких будинках пара (зазвичай, подружня) виховує невелику кількість дітей. Це створює можливість жити справжньою сім’єю: дітям легше соціалізуватися, адже вони беруть участь у побуті, ходять у звичайні школи та спілкуються між собою.

Проєкт «Різдвяні історії» від Куражу націлений на те, щоб зруйнувати стереотип про те, що сирітство — перепона на шляху до успішного дорослого життя, а також зібрати гроші для допомоги дитячим будинкам сімейного типу, які лише продовжують розвиватися в Україні. На зібрані кошти Кураж планує придбати коштовне обладнання, необхідне у побуті для таких будинків, що значно підвищить якість життя вихованців.

Благодійний збір проходитиме на незалежній платформі dobro.ua. Долучитися до збору та дізнатися, якій сім’ї ви зробили подарунок до Нового року можна за посиланням.

В рамках самого проєкту Кураж поділиться історіями людей, які не в теорії знайомі з життям у дитячих будинках. Це історії успіху та натхнення. Вони можуть допомогти повірити у себе тим, хто проходить через такі життєві обставини, а також змінити ставлення сторонніх людей. Цього разу Кураж і сам став безпосереднім учасником: першою, хто розкаже свою історію, стане продюсерка Куражу.

Альона Гудкова, засновниця Куражу: «Якби мені хтось колись взагалі сказав, що допомагати буде так просто і весело, а сума зібраних коштів буде вираховуватись у мільйонах гривень та мільйонах людей, які хоч щось чули про нашу діяльність — я б не повірила. А тепер я вірю в усе…».

Christmas stories від барахолки Кураж

1 грудня Всеукраїнський благодійний фонд «Крона» запустив проєкт «Подаруй годину». Як кожен з нас може підтримати сім’ї, у яких є діти з обмеженими можливостями читайте у матеріалі.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...

AIFF Talent Meetings — онлайн-події для всіх, хто цікавиться кіновиробництвом

Фестиваль «Незалежність» спільно з America House запрошують на AIFF Talent Meetings — серію онлайн майстер-класів для всіх, хто цікавиться виробництвом кіно. Спікери AIFF ...

Літнім людям є що розповісти: Cadbury ділиться історіями і закликає спілкуватися

Cadbury і благодійна організація Age UK вирішили нагадати всім, що чимало людей, на жаль, так і залишаються на самоті навіть після локдауну.

У Києві з’явилися постери, що закликають місцян звернути увагу на масове отруєння собак

Після зафіксованих масових отруєнь собак у центрі Києва креативна агенція ANGRY Agency розробила серію постерів, що закликають місцян звернути увагу ...

День рідкісних захворювань 2021: Як масштабна світлова ініціатива привернула увагу майже 17 млн українців

Кілька років поспіль українські організації та фармацевтичні компанії, що опікуються пацієнтами із рідкісними захворюваннями, реалізують низку проєктів в Україні до ...

15 квітня відбудеться Конференція з ІТ-права #ubaITconf

Якщо ви хочете зрозуміти, як працює український ринок юридичних послуг для ІТ-бізнесу, якщо прагнете знайти ділових партнерів, професійних співробітників чи ...