Чорна П’ятниця в Projector: онлайн-школа пропонує річну підписку на відеобібліотеку зі знижкою 50%

Онлайн-школа Projector пропонує річну підписку на свою відеобібліотеку зі знижкою 50% до Чорної П‘ятниці. Оформити доступ до контент-бази за акційною ціною можна лише 27 листопада.

Чорна П’ятниця в Projector: відеобібліотека зі знижкою 50%

З минулої Чорної П’ятниці Projector розвиває відеобібліотеку, мета якої — популяризація якісної самоосвіти в Україні. Контент-база увібрала в себе лекції з з таких професійних напрямів:  

  • розробка інтерфейсів;
  • графічний дизайн та вебдизайн;
  • маркетинг;
  • менеджмент;  
  • доповнена реальність та анімація.

Це незвичний продукт для українського ринку, адже традиційно основний фокус відводиться курсам та вебінарам. Бібліотека дає змогу в будь-який час та в будь-якому місці отримати доступ до якісного контенту.

Вже зараз у бібліотеці понад 250 матеріалів, серед яких можна знайти лекції від Олександра Трегуба, засновника Projector, Галини Кузьмович з MacPaw; Нікіти Букороса та Дмитра Корнілова з FFFACE; Валентина Панюти з Fedoriv.agency; Віталія Фрідмана зі Smashing Magazine; Ольги Шевченко з Vintage. Кожен місяць з‘являються нові лекції та туторіали від спеціалістів-практиків.

З самого початку проєкт не обмежувався в темах та запрошених лекторах, тож, окрім лекцій з 5-ти основних напрямків, ви знайдете матеріали про копірайтинг, побудову кар’єри, фріланс та софт скіли. Головним критерієм був і залишається досвід та знання лектора, якими він хотів би поділитись зі студентами.

Зараз в межах масштабної промокампанії до Чорної П’ятниці Projector пропонує всім охочим оформити річну підписку всього за 475 грн. Акція триватиме лише 27 листопада.


Раніше ми повідомляли, що Музей історії Києва презентував нову айдентику. Її створила випускниця онлайн-школи Projector Юлія Строй під час навчання — це було одне із завдань на курсі.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Мистецтво і фешн: український бренд LITKOVSKAYA представив спеціальну зйомку «Будинок художника»

Український модний бренд LITKOVSKAYA вивчає мистецтво крізь покоління у новому лукбуці колекції «Artisanal» та представляє спеціальну зйомку «Будинок художника». Творча ...

Cannes Lions 2019 : Day One

«Каннські Леви» 2021 оголосили голів журі

Міжнародний фестиваль креативності «Каннські Леви» оголосив склад президентів журі для нагородження робіт Левами у 2021 році. Цього року до складу ...

Grammarly створила перший анотований GEC-корпус української мови і виклала його у відкритий доступ

Компанія Grammarly, анонсувала створення та публікацію у відкритому доступі першого анотованого GEC-корпусу української мови. Компанія розробляє онлайн-сервіс на основі штучного ...

Акторка та дизайнерка Сара Джесіка Паркер виступить у прямому ефірі ЦУМ Київ

26 січня о 17:00 акторка культового серіалу «Секс у великому місті» Сара Джесіка Паркер, а нині дизайнерка власного бренду взуття ...

Creative Digest CIAU. Випуск #023

Креативні тренди 2021 року від Shutterstock. Всеукраїнська акція з популяризації читання. Instagram Guides. А також перша в Україні книга про ...

Коли людей попросили намалювати кетчуп, вони намалювали Heinz

Більшість людей намалювали характерну пляшку кетчупу Heinz, хоча жоден з учасників експерименту не знав, що його ініційовано цим брендом.