Чорна П’ятниця в Projector: онлайн-школа пропонує річну підписку на відеобібліотеку зі знижкою 50%

Онлайн-школа Projector пропонує річну підписку на свою відеобібліотеку зі знижкою 50% до Чорної П‘ятниці. Оформити доступ до контент-бази за акційною ціною можна лише 27 листопада.

Чорна П’ятниця в Projector: відеобібліотека зі знижкою 50%

З минулої Чорної П’ятниці Projector розвиває відеобібліотеку, мета якої — популяризація якісної самоосвіти в Україні. Контент-база увібрала в себе лекції з з таких професійних напрямів:  

  • розробка інтерфейсів;
  • графічний дизайн та вебдизайн;
  • маркетинг;
  • менеджмент;  
  • доповнена реальність та анімація.

Це незвичний продукт для українського ринку, адже традиційно основний фокус відводиться курсам та вебінарам. Бібліотека дає змогу в будь-який час та в будь-якому місці отримати доступ до якісного контенту.

Вже зараз у бібліотеці понад 250 матеріалів, серед яких можна знайти лекції від Олександра Трегуба, засновника Projector, Галини Кузьмович з MacPaw; Нікіти Букороса та Дмитра Корнілова з FFFACE; Валентина Панюти з Fedoriv.agency; Віталія Фрідмана зі Smashing Magazine; Ольги Шевченко з Vintage. Кожен місяць з‘являються нові лекції та туторіали від спеціалістів-практиків.

З самого початку проєкт не обмежувався в темах та запрошених лекторах, тож, окрім лекцій з 5-ти основних напрямків, ви знайдете матеріали про копірайтинг, побудову кар’єри, фріланс та софт скіли. Головним критерієм був і залишається досвід та знання лектора, якими він хотів би поділитись зі студентами.

Зараз в межах масштабної промокампанії до Чорної П’ятниці Projector пропонує всім охочим оформити річну підписку всього за 475 грн. Акція триватиме лише 27 листопада.


Раніше ми повідомляли, що Музей історії Києва презентував нову айдентику. Її створила випускниця онлайн-школи Projector Юлія Строй під час навчання — це було одне із завдань на курсі.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Терміново! Фестиваль Cannes Lions 2021 року буде лише цифровим

Організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions оголосилив, що фестиваль цього року буде лише в Інтернеті, відмовившись від свого січневого оголошення ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...