12 годин стратегій зростання від топ-CMO. Проєкт Adsider Live

Напередодні вихідних та локдауну команда Adsider Live зібрала 12 годин доповідей про стратегії зростання на 2021. Adsider Live / Digital Marketing Boost — конференція для маркетологів з топовими СМО нашого регіону: Uklon, Parimatch, Reface, Wargaming, Укрпошта, Admixer та інших компаній.

12 годин стратегій зростання від топ-CMO. Проєкт Adsider Live

Що в добірці?

  • CPO Reface Іван Алцибеєв розповість про віральні тактики зростання, а також про те як зробити з українського стартапу світову сенсацію та Best App 2020 в Google Play.
  • Співзасновник креативного агентства Vertigo Кирило Тишкевич поділиться досвідом «порятунку Планети» — кейсом мережі кінотеатрів «Планета Кіно» та стратегією виживання в карантин для розважального бізнесу.
  • Креативна директорка Wargaming Анна Тишкевич пояснить, як залучати, утримувати та повертати користувачів за допомогою креативних кампаній.
  • СЕО IAB Ukraine Анастасія Байдаченко та Head of Content Admixer Стас Шишкін розкажуть про своє дослідження маркетингових бюджетів на 2021 рік в Центральній та Східній Європі.

Ці та інші відео доступні на YouTube-каналі.


Читайте також: 18 грудня було оголошено переможців Effie Awards Ukraine 2020 та названо Best Marketing Teams 2020.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

В Італії офіційно заборонили цензуру в кінематографі

Міністерство культури Італії остаточно врегулювало закон про цензуру в кінематографі. Згідно закону, в країні забороняється перешкоджати виходу фільму або намагатися ...

Фестиваль креативності Cannes Lions 2021 року пройде лише онлайн

Фестиваль креативності Cannes Lions 2021 року пройде лише онлайн

Організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions оголосили, що фестиваль цього року пройде лише онлайн, з 21 по 25 червня. Нагадаємо, ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...