Цього року бриф-завдання для учасників YLC Ukraine 2020/2021 надає Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ)організація, що більше 70-ти років працює у світі над захистом прав дітей. Конкурсанти шукатимуть креативні візуальні рішення, щоб заявити про проблему дитячої бідності та право кожної дитини на рівні можливості. 

Родини з дітьми — одна з найбільш вразливих категорій, які мають високі ризики збідніти. Соціально-економічна криза, викликана COVID-19, тільки погіршила ситуацію. Згідно з даними ЮНІСЕФ, через економічні наслідки пандемії 1,4 млн дітей в Україні можуть опинитись за межею бідності. 

Найкращі роботи конкурсантів Young Lions Competitions Ukraine 2020/2021, які запропонують оригінальні підходи до комунікації проблеми, ЮНІСЕФ використає у своїй роботі. 

ЮНІСЕФ

Це не вперше YLC запрошує Дитячий фонд до такої співпраці: минулого року молоді талановиті креатори за завданням ЮНІСЕФ розробляли візуальні продукти на підтримку вакцинації. 

Костянтин Кузнєцов, голова правління Асоціації Креативних Індустрій України (CIAU), офіційний представник Cannes Lions в Україні коментує: «Для нас дуже почесно продовжити співпрацю із ЮНІСЕФ в рамках Young Lions Competitions уже другий рік поспіль. Насамперед надзвичайно цінно, що український офіс ЮНІСЕФ відкритий до ідей молодих креаторів і готовий впроваджувати свіжий креатив до своєї комунікації. Минулого року організація використовувала конкурсні роботи учасників на своїх діджитал-каналах. Тож рішення надати бриф конкурсантам YLC Ukraine вже на іншу тематику підтвердило ефективність минулорічної співпраці. Впевнені, що роботи учасників (наголошу, не лише переможців, а всіх конкурсантів) допоможуть привернути увагу до важливого соціального питання, і сприятимуть його вирішенню».

Як і минулого року, ЮНІСЕФ формує завдання до усіх трьох категорій — Print, Design, Film. 

«Ми раді бути частиною конкурсу, в якому молоді таланти направляють свою винахідливість для вирішення важливих соціальних проблем, змушують нас подивитись на ситуацію під іншим кутом і знаходити свіжі рішення. Креативність — дієвий інструмент, коли йдеться про зміну поведінки чи про виклик усталеним нормам. Ми відкриті до ідей, які перевернуть наше сприйняття і зроблять світ трохи кращим для дітей», — зазначає Лотта Сильвандер, Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні. 

Роботи учасників оцінюватиме виключно міжнародне експертне журі. Саме вони оберуть команди-переможців, які представлятимуть Україну на міжнародному етапі конкурсу під час Cannes Lions 2021. 

YLC Ukraine 2020/2021 Briefing Schedule

Вже 19 червня зареєстровані учасники отримають бриф конкурсу і дізнаються важливі деталі креативних завдань. Об 11:00 відбудеться дебрифінг із представниками ЮНІСЕФ та організаторами конкурсу.

До дебрифінгу долучаться:

  • Наталія Бородчук, керівниця проектів із соціальної політики ЮНІСЕФ
  • Тетяна Казанжи, Communication for Development Officer,
  • Костянтин Кузнєцов, голова правління Асоціації Креативних Індустрій CIAU, офіційний представник фестивалю Cannes Lions в Україні.

Під час дебрифінгу учасники зможуть уточнити деталі завдання, очікування щодо розроблених рішень, організаційні питання щодо оформлення та подачі робіт тощо.

Корисні посилання:

Офіційний сайт конкурсу Young Lions Competition Ukraine.

Детальніше про діяльність ЮНІСЕФ в Україні — за посиланням

Найсвіжіші новини ЮНІСЕФ у Twitter та на Facebook. 

Інформаційна довідка:

Young Lions Competitions — найпрестижніший конкурс молодих креаторів у світі, що проходить у рамках міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions. Офіційне представництво Cannes Lions в Україні та Асоціація Креативних Індустрій України щорічно проводять локальні відбори для того, щоб обрати команди, які будуть представляти нашу країну на міжнародному етапі у Франції.

Локальний конкурс відбудеться 20-21 червня 2020 року для категорій Print, Design, Film. Учасники мають 24 години (48 годин для категорії Film) на виконання завдання за брифом від ЮНІСЕФ. Міжнародне журі визначить переможців у кожній категорії.

До участі допускаються команди із двох осіб (яким станом на 22 червня 2020 року все ще буде 30 років або менше). 

Вступний внесок до участі в конкурсі — 160 євро з команди. Ці внески підсумуються в кожній із категорій, і на відповідну суму команді-переможцю будуть покриті витрати на участь у міжнародному етапі Young Lions Competitions у Каннах (акредитація, переліт, проживання). 

Зареєструватися та оплатити участь у конкурсі можна за посиланням.

Офіційні правила конкурсу читайте тут.

Організатори YLC Ukraine: Офіційне представництво Cannes Lions в Україні та Асоціація Креативних Індустрій України (CIAU)

Організація, що надає бриф: ЮНІСЕФ

Ексклюзивний контент-провайдер: Depositphotos

Iнфопартнери конкурсу: Projector, SKVOT, Creativity.ua, Cases.media, Sostav.ua, Say-Hi, MMR.ua, Media Resources Management.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Everydays – The First 5000 Days

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на аукціон цифровий витвір мистецтва

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на продаж цифровий витвір мистецтва — колаж «Everydays – The First 5000 Days» («Кожен день — ...

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...

Український діджей створив відеопроєкт, щоб допомогти малим виробництвам вина та їжі Північної Італії

Український діджей та засновник формації DJBuro Влад Фісун відібрав платівки італійських продюсерів та поєднав мікс із приватним відео, відзнятим торік ...

Banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС

Креативна агенція banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті. Мало хто знає, ...

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Creative Digest CIAU. Випуск #027Creative Digest CIAU. Випуск #027

Creative Digest CIAU. Випуск #027

Нова порція знань та натхнення від LIONS Live. Добірка актуальних можливостей професійного росту. Онлайн-довідник національних фільмів. Та тренди в графічному ...