18 серпня відбудеться онлайн-воркшоп для конкурсантів Effie Awards Ukraine 2020

Щорічно програма Effie Awards Ukraine змінюється і оновлюється як відповідно до міжнародних вимог Effie Worldwide, так і до реалій українського ринку. В 2020 році ми маємо також багато нововведень, тому оргкомітет проводить воркшоп з метою полегшення процесу підготовки робіт до конкурсу.

Воркшоп Effie пройде в форматі інструктажу, на якому учасники познайомляться з загальними правилами оформлення конкурсних робіт та цьогорічними нововведеннями, з переліком необхідних документів (з текстовою формою заявки, додатками, креативними матеріалами) й рекомендаціями по їх успішному заповненню з урахуванням міжнародної практики, та на що варто звертати увагу, а чого варто уникати.

Онлайн-воркшоп Effie відбудеться в zoom 18 серпня, початок о 10:30.

Реєстрація відкрита до 13 серпня за посиланням (14 серпня зареєстрованим учасникам прийде електронний лист із підтвердженням участі та з посиланням на zoom-зустріч).

Оскільки основною темою будуть технічні запитання щодо заповнення форм заявки, організатори радять делегувати ту людину, яка безпосередньо займається заповненням заявок чи координує процес підготовки заявок на участь у Effie Awards Ukraine у агентстві/компанії/холдингу.

Оргкомітет також радить взяти участь у воркшопі всім учасникам конкурсної програми 2020 року.

У разі виникнення запитань щодо воркшопу, звертайтеся до оргкомітету: [email protected], Олена.

Воркшоп Effie


Також нагадуємо, що Представництво Cannes Lions в Україні анонсувало попередню реєстрацію до 7 конкурсних категорій Young Lions Competitions (YLC) включно з Young Lions Marketers Competition (YMC) 2021.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Терміново! Фестиваль Cannes Lions 2021 року буде лише цифровим

Організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions оголосилив, що фестиваль цього року буде лише в Інтернеті, відмовившись від свого січневого оголошення ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...