Зои Кравиц раскрывает психологические секреты макияжа (ВИДЕО)

Героиней первого эпизода стала актриса и музыкант Зои Кравиц. В мае этого года YSL Beauté объявил ее амбассадором бренда, и тогда же стало известно, что она примет участие в проекте Before the Light. В двухминутном ролике, первом из серии, Зои рассказывает, что для нее значит макияж и какое место он занимает в ее жизни. Сценический грим Кравиц сравнивает с боевой раскраской, которая помогает взять себя в руки перед шоу и настроиться на одну волну со зрителями.

В рамках проекта Before the Light будут также представлены видео с южнокорейской певицей Gain и франко-израильской вокалисткой Нили Хадидой из группы Lilly Wood & the Prick.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.