WOG CAFE відзначило другу річницю роботи в аеропорту «Київ»  відкриттям нового закладу

Компанія WOG, добре відома мережею АЗК і мережею закладів громадського харчування WOG CAFE, відкрила кафе в новому терміналі міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни).

WOG CAFE з сучасним стильним дизайном розташоване на другому поверсі пасажирського терміналу «А» в зоні вильоту, і працює за графіком 24/7. Нове кафе зручне та просторне – його загальна площа 72,0 кв.м. Заклад розрахований на 30 посадкових місць.

«На днях ми відзначаємо другу річницю роботи WOG CAFE в аеропорту «Київ». За два роки воно довело свою успішність та популярність. Тому, відкликаючись на потреби й запити подорожуючих, враховуючи їх побажання, відкрили в новому терміналі новий заклад. Для нас основна цінність – комфорт клієнта. Відтак, заклад відповідає всім сучасним трендам та запитам: зі стильним інтер’єром та максимально зручний і комфортний для кожного відвідувача. І, звісно ж, тут пасажири зможуть придбати улюблені страви й напої зі знайомого меню WOG CAFE за звичними цінами. Сподіваємося, що новий заклад стане першою точкою приємної подорожі кожного пасажира аеропорту», — розповідає Максим Пятаков, керівник напрямку громадського харчування WOG.

В новому кафе пасажири матимуть можливість придбати різноманітні кавові напої, чай, страви та десерти. Тут подорожуючим пропонують каші, фреш-сендвічі, лаваші, хот-доги, роли, круасани, мафіни, профітролі, пончики, сирники, млинці та багато іншого. Відвідувачі зможуть провести час за столиком або ж скористатися форматом «to go», який дозволяє кожному пасажиру взяти з собою їжу та напої на борт літака.

Ціни в кафе – демократичні. Так, бажаючі перекусити хот-догом заплатять 59 грн, середнє капучіно пасажирам обійдеться в 47 грн, фреш-сендвіч коштує 79 грн.

У новому закладі, як і в усіх WOG CAFE, діятиме програма лояльності PRIDE. Скориставшись додатком, кожен відвідувач закладу зможе накопичувати бонуси за покупки і списувати їх на продукцію в WOG CAFE і WOG MARKET.

Керівництво мережі WOG не одноразово декларувало, що для розташування нових WOG CAFE розглядає транспортні хаби та інфраструктурні об’єкти, оскільки саме цей напрямок цікавий компанії з точки зору попиту серед клієнтів.

«Наше кафе, яке працює на території аеропорту вже два роки, у 2018 році видало 308 тисяч чеків. Ми розраховуємо, що заклад в новому терміналі стане ще більш популярним. Тому плануємо цьогоріч збільшити кількість чеків на 20%», – підкреслив Максим Пятаков.

Потрібно зазначити, що на даному об’єкті розвиток мережі не завершується. Компанія й надалі продовжить експансію на ринок громадського харчування, розширюючи мережу кафе поза АЗК. На днях свої двері для пасажирів відчинить WOG CAFE в міжнародному аеропорту Львова ім. Данила Галицького.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...

Banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС

Креативна агенція banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті. Мало хто знає, ...

WOW-ефект як ключовий засіб закріплення меседжу івенту

WOW-ефект — це, мабуть, один із основних засобів закріплення меседжу заходу. Бо зазвичай момент WOW відбувається в кульмінаційній частині події, ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...