Винний бренд LIAR, який робить крафтове біле вино з (як не дивно) червоного винограду сорту Мерло, запустив у Європі (і зокрема у Британії) іронічну кампанію до Дня святого Валентина. Ті, хто до 14-го лютого придбають шість пляшок вина LIAR, зможуть безкоштовно відправити сьому пляшку своєму колишньому.

Ця нещодавно заснована італійська компанія пояснює, що День святого Валентина – це не просто день, який ви святкуєте з тими, кого любите. Це ще й день, коли ви поминаєте (не)злим тихим словом, тих, хто свого часу розбив вам серце. Передаючи пляшку вина LIAR тому, на кого вкаже покупець, компанія допомагає передати таке собі символічне послання: «Насолоджуйся цим вином, солодким, як ті давно минулі дні».

Навіщо робити ставку на брехню?

Четверо друзів та співзасновників цього бренду – Курро Пікерас (Curro Piqueras), Джеймі Азурменді (Jaime Azurmendi), Лоренцо та Гільєрмо Фоффані (Lorenzo Foffani, Guglielmo Foffani) – так пояснили свій задум: «Хоча серед брендів зараз набирає популярність тренд, який вимагає від усіх більшої чесності та прозорості, ми вирішили натомість опанувати ще не звідану територію брехні. Навіть сам наш продукт позиціонує себе як брехню, оскільки він являє собою біле вино, але зроблене з червоного винограду».

Вино LIAR – спосіб висловитися про наболіле одним словом

Вино з провокативною назвою LIAR вперше з’явилося на ринку 31 січня 2020 року. Тобто у той самий день Брекзіту. Суперечливий момент, що й сказати! І це рішення компанії не могло не привернути увагу як креаторів, так і виноробів.

З огляду на те, що бренд є італійським, неважко було побачити тут і політичний підтекст. Зрештою, чимало аргументів на користь Брекзіту, зокрема звинувачення у бік іммігрантів чи витратність ЄС для Британії, були сприйняті європейською спільнотою саме як брехня. А якщо взяти до уваги ту непевність, яка й досі панує стосовно торгових угод, італійське вино цілком імовірно може потрапити до списку товарів, перед якими постала ще одна перепона на шляху до британського ринку.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Маркетинг как бизнес-цикл: как действовать во время рецессии

Маркетинг как бизнес-цикл: как действовать во время рецессии

Вероника Лавска, Партнер Lavska Story PR Agency, об антикризисных коммуникациях: на что опереться во время надвигающегося кризиса и что кардинально ...

Графіті замість пульта управління: фарба-провідник перетворює будь-яку поверхню на інтерфейс

Дослідники знайшли спосіб використовувати графіті замість пульта управління, напиливши спеціальну фарбу на предмети повсякденного вжитку.

Крихітний музей для домашніх улюбленців: на що здатні художники, коли у них є вільний час

Кумедний музей для домашніх улюбленців, де можна знайти копії відомих картин, але з гризунами замість людей, було створено британським творчим дуетом.

Новые потребители пост-карантинной экономики. Что нужно знать о поколении Z? (Инфографика)

Сегодня каждый третий человек на планете рожден после 2000 года. Именно они будут диктовать условия в ближайшую новую эпоху – ...

«ЛЮКС» відзначає 20 років на ринку України новим роликом та оновленим дизайном

У березні на екранах українських телевізорів з’явилася нова реклама бренду «ЛЮКС», присвячена святкуванню 20-річчя присутності бренду на ринку України. У ...

Платформа Playform пропонує кожному креатору тренувати штучний інтелект з нуля особисто для себе

Платформа Playform намагається зробити мистецьку сторону штучного інтелекту доступною для креаторів та пропонує зручний інтерфейс.