Выбить пробку из гиганта

Шампанское ассоциируется с праздниками и особыми моментами в жизни. В честь начала недели шампанского Searcy’s National Champagne week, которая празднуется с 6 по 12 октября на железнодорожном вокзале Сент-Панкрас в Лондоне, сюда прибыла самая большая в мире бутылка шампанского.

По сравнению со стандартными бутылками шампанского, которые весят около 2,2 кг, огромная бутылка весит 13,6 кг, а высота её составляет 1,2 метра. Эта 30-литровая бутылка известна также под названием Mulchizedek, пишет Upakovano.ru. Тщательная подготовка понадобилась, чтобы транспортировать эту бутылку.

1412665193769 881515 - Выбить пробку из гиганта

Фото: luxurylaunches.com

Джоель Клостре (Joel Claustre), директор по производству Searcys Champagne, рассказал, что в бутылке находится столько же шампанского, сколько в 40 стандартных бутылках. Ценник такого шампанского довольно высок, ведь даже для того, чтобы налить его в бокал, требуются особые усилия. Для этого был создан специальный механизированный стенд.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Розділяй і володарюй: для чого бізнесу медіамоніторинг і на які питання він дає відповідь

Розділяй і володарюй: для чого бізнесу медіамоніторинг і на які питання він дає відповідь

Моніторинг засобів масової інформації та соцмереж — життєво важливий інструмент у будь-якій галузі бізнесу. Сьогодні складно собі уявити велику компанію ...

Jooble запустив сайт із медитаціями #HRsuperhero до дня HR-менеджерів і рекрутерів

Міжнародний сервіс для пошуку роботи Jooble запустив лендинг #HRsuperhero з  медитаціями до дня HR-менеджерів і рекрутерів. Сайт був розроблений з ...

Все пізнається в порівнянні: Suzuki запрошує австралійців на тест-драйв до конкурентів

Австралійське відділення компанії Suzuki пропонує потенційним покупцям з’їздити у машині Suzuki на тест-драйв до конкурентів.

Культура подарунків: з’явився новий сервіс Upfront для створення gift cards

В Україні з’явився сервіс для створення онлайн-сертифікатів — Upfront. Платформа допомагає сконструювати white label сайт для електронних сертифікатів, ваучерів послуг. ...

Ісландія пропонує святкувати рибне Різдво двічі на тиждень

Розповідь про те, як рибний Санта-Клаус готується до свята, дозволила креаторам органічно поєднати чотири головні риси товару.

Бренд Jeep цитує Карла Сагана та закликає берегти «бліду блакитну цятку»

У своїй колаборації зі сценаристкою, режисеркою та продюсеркою Енн Друян бренд Jeep цитує Карла Сагана в ефектному проморолику.