Компанія Volvo викотила на дорогу видовище, яке нехтує силою тяжіння. А все для того, щоб продемонструвати свої найновіші моделі вантажівок. Пройшло шість років, відколи Volvo Trucks випустила свою найвідомішу рекламу «Епічний шпагат» (The Epic Split). І зараз вона запросила того ж режисера, Андреаса Нільссона (Andreas Nilsson), щоб той створив епічну… піраміду з вантажівок.

Нільссон разом з інженерами Volvo Trucks, агенцією Forsman & Bodenfors та студією Bacon відзняв чудернацький новий ролик, у якому чотири вантажівки були поставлені одна на іншу. І весь цей монстр доріг вагою у 58 тонн та 15 метрів заввишки промчав нічним шосе у зливу, щоб продемонструвати витривалість та міць нових вантажівок Volvo. Вийшов такий собі транспортний Біг-Мак.

А поверх усього цього (буквально!), на самому вершечку піраміди з вантажівок стояв собі чоловік. Ні, на жаль, цього разу то був не Жан-Клод Ван Дамм, але цей новий їздець на вантажівках, мабуть, ще краще пасує до бренда. Тому що на вершині цієї хиткої конструкції був сам президент Volvo Trucks Роджер Ейм (Roger Aim), який поклався на надійність свого специфічного транспорту і не побоявся вилізти на піраміду з вантажівок та випростатися на ній у повний зріст.

Цей ролик з перебільшено героїчним пафосом може похвалитися і димом, і блискавками, та ще й вовчою зграєю. Його оприлюднили як раз напередодні того, як компанія Volvo представить у Європі свій оновлений асортимент вантажних автомобілів: Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM та Volvo FMX.

Ходовий візок всьому голова

Ролик було знято на тестовій трасі Volvo, неподалік від головного офісу компанії у Гетеборзі (Швеція). Всі спецефекти були створені виключно за допомогою камери, як це видно з відео про роботу над роликом.

Ейм зазначив: «Я звик бути нагорі компанії, але поїздку нагорі піраміди з вантажівок я своїм типовим робочим днем не назвав би. Мушу зізнатися, я ставлюся до висоти з певною… обережністю».

А Маркус Вілкстрьом (Markus Wikström), інженер Volvo Trucks, додав: «Нам знадобився десь місяць на те, щоб збудувати цю піраміду і пересвідчитися, що вона безпечна. По суті, все це стало можливим завдяки дуже стабільній конструкції моделі Volvo FMX. Її 38-тонний ходовий візок витримав вагу всіх інших машин, які ми поставили зверху. А їхати зі сталою швидкістю та не відхилятися від курсу ця конструкція змогла з технологією Volvo Dynamic Steering та досвідченим водієм за кермом».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Кураж тепер online: розклад активностей на тиждень

Улюблена київська барахолка Кураж на період карантину повністю перейшла в онлайн-формат. Майже все, що можна було робити на Куражі, — ...

MADmap – новий путівник по українським рекламним кампаніям

Всеукраїнська Рекламна Коаліція презентує свій новий довгостроковий проєкт – Marketing Advertising Design map —інструмент для простого та дієвого пошуку партнерів ...

Без галасливих туристів: композитор записав звуки затихлого Лондону

Дизайнер звуку та композитор Вілл Коен створив серію бінауральних записів, які відтворюють звуки затихлого Лондону у ці дивні часи.

Вигадані види спорту: Buffalo Wild Wings зібрала ролик із користувацького контенту

Мережа спорт-барів Buffalo Wild Wings знайшла цікаву і актуальну тенденцію: вигадані види спорту, якими можна займатися вдома.

«Львівське» та McCann Kyiv створили комунікаційну кампанію для Lwiwske Slodowe Specjalne

«Львівське» та McCann Kyiv створили комунікаційну кампанію, присвячену запуску новинки — ретросорту Lwiwske Slodowe Specjalne. За шедеври живопису поціновувачі мистецтва ...

MGID почала поширювати контент Червоного Хреста про коронавірус на благодійних засадах

В умовах перенасиченості інформаційного простору повідомленнями про коронавірус найбільш надійним джерелом інформації є офіційні міжнародні організації з охорони здоров’я, гуманітарні ...