Volkswagen перепарковал «Жука» с обложки альбома The Beatles

Весь мир 26 сентября отмечает 50-летие выхода альбома Abbey Road британской группы The Beatles. Эту дату не смог обойти стороной и Volkswagen: ведь на обложке этой пластинки засветился его автомобиль «Жук».

Автопроизводитель решил выпустить свою версию легендарной фотографии — без музыкантов, но с правильно припаркованным «Жуком». На оригинальном изображении видно, что машина нарушила правила и заехала на тротуар. В новой версии ее «передвинули» обратно на проезжую часть. Так бренд хотел продемонстрировать преимущества своей новой системы автоматической парковки Park Assist.

Volkswagen «Жук» попал на обложку альбома битлов случайно. Машина принадлежала жителю одного из соседних домов, а передвинуть ее и убрать из кадра не было времени: улицу Эбби-роуд перекрыли для съемок всего на 10 минут. После выхода альбома этот «Жук» стал легендой, его табличку с номером неоднократно похищали. Позже автомобиль был продан на аукционе Sotheby’s, а потом попал в музей Volkswagen в Вольфсбурге.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.