Віртуальний туризм: кампанія PLAY NZ демонструє Нову Зеландію у форматі відеогри

Організація Tourism New Zealand запрошує весь світ ознайомитися з кампанією PLAY NZ, яка імітує відеогру з відкритим світом. Ця новаторська кампанія від агенції TBWA\Sydney дозволяє людям у новий спосіб познайомитися з визначними місцями Нової Зеландії, позиціонуючи всю країну як онлайн-відеогру.

Відколи люди більше часу стали проводити вдома, популярність відеоігор різко зросла. Тому, спеціально щоб привернути увагу чималої аудиторії любителів онлайн-ігор, кампанія PLAY NZ у ігровій формі представляє Нову Зеландію, як цікаве місце, яке варто відвідати спочатку віртуально, а згодом і у реальності.

Ендрю Веддел (Andrew Waddel), гендиректор Tourism New Zealand, пояснив цей задум так: «Ми побачили, що все більше людей прагнуть якогось нового досвіду. На перший погляд, між відеоіграми та туризмом мало спільного. Втім, насправді і там, і там головне – пригоди, дослідження та відкриття чогось нового для себе».

Задіявши для своєї маркетингової кампанії такі платформи як Twitch та YouTube, організація Tourism New Zealand запропонувала потенційним туристам уявити Нову Зеландію як справжню рольову гру. Тільки з дуже реалістичною графікою.

Кампанія PLAY NZ розпочалася з незвичайної віртуальної прес-конференції, яка відбулася на стрімінговій платформі Twitch. Інфлюенсерка з нікнеймом Loserfruit показала в прямому ефірі симуляцію, яка буцімто демонструвала ігровий процес.

Щоб підігріти інтерес публіки до цієї кампанії, кілька рецензій та трейлерів, присвячених PLAY NZ, було опубліковано ще до прем’єри.

Те, що можна охопити лише відеогрою

Зацікавлені глядачі можуть відвідати сайт кампанії та ознайомитися з двома десятками віртуальних турів у 3D. Кожен такий тур відтворює реальну пропозицію для відвідувачів Нової Зеландії.

Енді ДіЛалло (Andy DiLallo), креативний директор TBWA\Sydney та Eleven Sydney, пояснив: «Традиційна маркетингова кампанія не дозволила б нам показати і сотої частки того, що здатна запропонувати туристам Нова Зеландія. Імітація відеогри стала для нас ідеальним форматом для демонстрації тієї багатогранності, яка притаманна цій країні. У відеоіграх з відкритим світом на гравця завжди чекають нові пригоди за кожним поворотом дороги. Те ж саме можна сказати й про Нову Зеландію».

Джерело

Втім, завдяки тому, що Google Карти поділилися з розробниками ігор своїм прикладним програмним інтерфейсом (API), таку гру дійсно можна було б створити.

Ще одна острівна територія, Фарерські острови, також пропонує дистанційний туризм. Щоправда, ця пропозиція має елемент інтерактивності, а аватарами гравців є живі люди.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Arriba! придумали «пазлтеллінг» для DoDo

Стартувала рекламна кампанія українського виробника пазлів DoDo Toys. Задачу комунікаційної стратегії для закріплення на західному ринку, зокрема, на Amazon, вирішувала ...

У жовтні Rozetka запускає власну марку техніки RZTK візуальний стиль якої розробили Fedoriv Agency

Техніку RZTK розробляє європейська компанія спільно з корейськими інженерами на заводах Китаю. Уже зараз у виробництво запущені дрібна побутова техніка, ...

SHOTS и No Stars остановили мир в ролике для «Киевстара»

Креативное агентство SHOTS стало партнером национального мобильного оператора «Киевстар» и уже запустило первую рекламную кампанию. Стас Качановский, креативный директор SHOTS: ...

У Києві представили інноваційні проєкти в рамках Нідерландського тижня дизайну

В інноваційному парку UNIT.City відбулась виставка українських проєктів в рамках Нідерландського тижня дизайну — найбільшої в Північній Європі події в ...

Якими були б Google Карти 200 років тому: проєкт відтворення історичного вигляду міст

Онлайн-карта з відкритим кодом дозволяє побачити з висоти пташиного польоту та у режимі перегляду вулиць, як з часом змінювалися американські міста.

Бритви, барабани та безпечні автівки: кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності

Під час Cannes Lions 2019 кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності, становили більше половини номінантів нової категорії Creative Strategy.