Віртуальний туризм: кампанія PLAY NZ демонструє Нову Зеландію у форматі відеогри

Організація Tourism New Zealand запрошує весь світ ознайомитися з кампанією PLAY NZ, яка імітує відеогру з відкритим світом. Ця новаторська кампанія від агенції TBWA\Sydney дозволяє людям у новий спосіб познайомитися з визначними місцями Нової Зеландії, позиціонуючи всю країну як онлайн-відеогру.

Відколи люди більше часу стали проводити вдома, популярність відеоігор різко зросла. Тому, спеціально щоб привернути увагу чималої аудиторії любителів онлайн-ігор, кампанія PLAY NZ у ігровій формі представляє Нову Зеландію, як цікаве місце, яке варто відвідати спочатку віртуально, а згодом і у реальності.

Ендрю Веддел (Andrew Waddel), гендиректор Tourism New Zealand, пояснив цей задум так: «Ми побачили, що все більше людей прагнуть якогось нового досвіду. На перший погляд, між відеоіграми та туризмом мало спільного. Втім, насправді і там, і там головне – пригоди, дослідження та відкриття чогось нового для себе».

Задіявши для своєї маркетингової кампанії такі платформи як Twitch та YouTube, організація Tourism New Zealand запропонувала потенційним туристам уявити Нову Зеландію як справжню рольову гру. Тільки з дуже реалістичною графікою.

Кампанія PLAY NZ розпочалася з незвичайної віртуальної прес-конференції, яка відбулася на стрімінговій платформі Twitch. Інфлюенсерка з нікнеймом Loserfruit показала в прямому ефірі симуляцію, яка буцімто демонструвала ігровий процес.

Щоб підігріти інтерес публіки до цієї кампанії, кілька рецензій та трейлерів, присвячених PLAY NZ, було опубліковано ще до прем’єри.

Те, що можна охопити лише відеогрою

Зацікавлені глядачі можуть відвідати сайт кампанії та ознайомитися з двома десятками віртуальних турів у 3D. Кожен такий тур відтворює реальну пропозицію для відвідувачів Нової Зеландії.

Енді ДіЛалло (Andy DiLallo), креативний директор TBWA\Sydney та Eleven Sydney, пояснив: «Традиційна маркетингова кампанія не дозволила б нам показати і сотої частки того, що здатна запропонувати туристам Нова Зеландія. Імітація відеогри стала для нас ідеальним форматом для демонстрації тієї багатогранності, яка притаманна цій країні. У відеоіграх з відкритим світом на гравця завжди чекають нові пригоди за кожним поворотом дороги. Те ж саме можна сказати й про Нову Зеландію».

Джерело

Втім, завдяки тому, що Google Карти поділилися з розробниками ігор своїм прикладним програмним інтерфейсом (API), таку гру дійсно можна було б створити.

Ще одна острівна територія, Фарерські острови, також пропонує дистанційний туризм. Щоправда, ця пропозиція має елемент інтерактивності, а аватарами гравців є живі люди.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Як страховики доять клієнтів: агенція Zulu Alpha Kilo показує метафору, яку важко ігнорувати

Реклама від агенції Zulu Alpha Kilo для платформи RATESDOTCA, де можна порівняти вартість страхових полісів, врізається у пам’ять надовго. Видовище ...

Літнім людям є що розповісти: Cadbury ділиться історіями і закликає спілкуватися

Cadbury і благодійна організація Age UK вирішили нагадати всім, що чимало людей, на жаль, так і залишаються на самоті навіть після локдауну.

У Києві з’явилися постери, що закликають місцян звернути увагу на масове отруєння собак

Після зафіксованих масових отруєнь собак у центрі Києва креативна агенція ANGRY Agency розробила серію постерів, що закликають місцян звернути увагу ...

День рідкісних захворювань 2021: Як масштабна світлова ініціатива привернула увагу майже 17 млн українців

Кілька років поспіль українські організації та фармацевтичні компанії, що опікуються пацієнтами із рідкісними захворюваннями, реалізують низку проєктів в Україні до ...

Людство + технології — разом ми зможемо! Нова світова кампанія Vodafone

Vodafone оновлює своє позиціонування на світовому ринку, головною ідеєю якого є те, чого може досягти людський дух, поєднавшись із технологіями. ...

WOG випустила LOL-комбо пропозиції, які придумали клієнти

До 1 квітня мережа АЗК WOG випустила серію постерів із наборами LOL-комбо. Авторами таких наборів WOG стали самі клієнти. «Ми ...