Вандализм во благо?

На рекламных макетах, размещенных группой неизвестных активистов вместо похищенных коммерческих плакатов, были приведены цитаты из журнала Strike! (который отрицает своё участие в акции): например «Вероятность того, что ты будешь остановлен и обыскан в Лондоне, увеличивается в 28 раз, если твоя кожа не белая, потому что мы остаёмся расистами».

Конструкции принадлежат оператору наружной рекламы Clear Channel, который сразу же заявил в полицию о происшествии и за одну ночь повторно разместил коммерческие баннеры.

В редакции журнала Strike! утверждают, что сотрудники полиции призывали не фотографировать и не распространять постеры и отбирали смартфоны у тех, кто фиксировал незаконное размещение.

 

 
 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.