В Британии Samsung соединил шедевры искусства и шедевры комфорта

Всемирно известные “Давид” Микеланджело и “Мыслитель” Родена предстали в совершенно неожиданной ситуации.

Так Давид вместо пращи в руках держит глязые полотенца, которые явно собирается погрузить в стиральнуб машину, а Мыслитель напряженно размышляет о том, каким же образом устроена система вращения в этой самой стиральной машине. У обеих скульптур в качестве пьедестала служат стиральные машины Samsung.

Пародийые рекламные скульптуры для новой имиджевой кампании белой техники Samsung подготовило агентство Taylor Herring. Адресатами этой кампании однозначно являются мужчины. Согласно новому исследованию Samsung,  75% британских мужчин практически не знают, как управлять домашней техникой, которую они сами же и купили в дом.

Скульптуры будут установлены в “горячих точках” Лондона, включая One New Change, Kings Cross, Russell Square и Battersea Park.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.