Українське агентство Areal.design отримало CSS design awards за створення сайту для Parimatch Tech

Агентство отримало нагороду Website of the day. Під час роботи над сайтом у Areal.design була задача розробити емоційну платформу, яка передала б цінності компанії. А також команда агентства працювала над створенням сильного бренду роботодавця, привертаючи увагу кращих фахівців. Компанія вже ставала призером HR brand.

З точки зору комунікації, сайт R&D-центру Parimatch Tech — це хаб для взаємодії з пресою, внутрішньої командою, потенційними партнерами і студентами.

«Ми дуже раді бути частиною такого великого проєкту і особливо приємно, що сайт відзначили в професійному середовищі. Дякуємо Parimatch Tech за сміливість і готовність втілювати амбітні ідеї. Сайт parimatch.tech — прекрасний приклад використання сучасних веб-технологій для вирішення прикладних комунікаційних завдань», — сказав Роман Сліпченко, керівний партнер Areal.design.

Українське агентство Areal.design отримало CSS design awards за створення сайту для Parimatch Tech

Areal.design — це консалтингове дизайн-агентство повного циклу, створене в 2019 році. Засновники Роман Сліпченко, Андрій Гурманчук і Дмитро Кочнев об’єднали для своїх клієнтів експертизу в маркетингу, комунікаційному дизайні і відеопродакшені.

CSS design awards — це міжнародна премія в області веб-дизайну. У журі премії запрошують креативних директорів, засновників і дизайнерів digital-агентств зі всього світу. А вони вже оцінюють проєкти, кожен із яких потенційно претендує на звання «Сайт дня», «Сайт місяця» і «Сайт року».

Цю премію також отримували українська студія Obys за сайт для Porshe taycan, Báchoo Design Studio за сайт для виробника рюкзаків Huru, креативний проєкт «Стічна фотографія вчора і сьогодні» від міжнародного фотобанку Depositphotos і креативного дизайн-бутика Advanced Team та інші.


Читайте також бліц Альони Шостко і Анни Іваненко, українських ілюстраторок, які перемогли на iJungle 2020 Illustration Awards.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.