Twitter расширяет свою рекламную платформу в Европе

Данный сервис появится в 12 странах, в том числе в Украине, в Австрии, Боснии и Герцеговине, Болгарии, Хорватии, Чехии, Македонии, Румынии, Сербии, Словении, Швейцарии и Португалии.

Ранее рекламная платформа Twitter была доступна на восьми европейских рынках. В компании заявили, что видят спрос от брендов в указанных странах. Расширение позволит тысячам компаний региона получить доступ к рекламным продуктам Twitter, отмечает газета. Twitter пользуется популярностью у рекламодателей, желающих продвигать свою продукцию во время различных трансляций (от чемпионата мира по футболу до церемонии вручения премии «Оскар»), однако некоторые рекламодатели считают, что компании еще предстоит доказать свою ценность для случаев, когда трансляций крупных событий нет, говорится в статье.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.