Твиттер объявляет тендер креативных рекламных агентств

Социальная сеть Twitter ищет подрядчиков для оказания рекламных услуг, сообщает AdWeek со ссылкой на источник в компании.

Ранее сообщалось, что у Twitter в настоящее время нет совместных проектов с TBWA Chiat Day LA и что компания и рекламное агентство фактически прекратили сотрудничество.

Согласно имеющейся информации, прием заявок на конкурс завершился несколько дней назад. Сейчас идет отбор заявок. Какие агентства принимают участие в конкурсе, пока не известно. Twitter и TBWA на запрос издания не ответили.

Компания Джека Дорси впервые искала партнера-агентство в рамках кампании Moments в конце прошлого года. Business Insider сообщал, что TBWA выиграло конкурс. Первая кампания от TBWA была запущена в октябре прошлого года. Через два месяца после запуска агентство рассталось с креативным директором, который работал с Twitter.

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Українське агентство banda відкриває офіс у Каліфорнії

Каліфорнійський офіс banda очолить Ярослав Сердюк, співзасновник та директор зі стратегії агентства. Ярослав вже повністю переїхав до Каліфорнії та відповідатиме ...

banda розробила новий брендинг Seadora. Fish-booking online

Seadora — це рибна крамничка. Але онлайн. Її унікальність в тому, що рибку тут доставляють з різних країн вже за ...

Isobar Ukraine запускає послугу з розробки банерів з 3D і AR технологіями

Діджитал-агентство Isobar Ukraine протестувало нову послугу. Вона включає розробку банерів з 3D елементами під розміщення в Display & Video 360, ...

Компанія Optus збудувала велетенську іграшкову трасу для перегонів, щоб пояснити логотип «yes»

Все почалося з того, що новачок погодився приєднатися до монументального задуму дітей і збудувати разом з ними велетенську іграшкову трасу для перегонів.

Publicis Groupe запускає в Україні PR-агенцію MSL

Publicis Groupe оголосила про відкриття в Україні глобальної агенції MSL, що займається PR та інтегрованими комунікаціями. Утілюючи стратегію розвитку та ...

П’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття за версією Ace Metrix

З нагоди Міжнародного дня пива аналітична фірма Ace Metrix назвала п’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття на думку самих любителів пива.