З 18 листопада 2019 року в торгових мережах “Таврія В”, “Космос”, “Блиск і відро” проходить акція лояльності з продажем книги “Снігова королева” з доповненою реальністю. Партнером акції стала компанія Art Nation Loyalty, яка розробила книгу, а також key visual рекламної кампанії й супутні POS-матеріали.

Слоган акції – “Оживи крижане серце”. Покупця запрошують в казковий світ, де герої Ганса Крістіана Андерсена “оживають” за допомогою безкоштовного мобільного додатку WowBox AR. Акція проходить в 95 магазинах у всіх регіонах покриття мережі: Одеса, Хмельницький, Херсон, Миколаїв, Харків, Київ. У період проведення акції магазини мережі брендовані в стилі популярної казки, що створює особливу різдвяну атмосферу. Закохані Кай і Герда, холоднокровна Снігова Королева, веселий Олень і Сніговик – улюблені герої оселилися в торгових зонах, поруч з якими відчувається дух казки і прийдешнього свята. Тепер повсякденні рутинні покупки можна урізноманітнити, зробивши паузу в фотозоні з доповненою реальністю. А вийти з магазину можна з найкращим новорічним подарунком – AR-книгою.

Чим вона унікальна? Ілюстрації для нової “Снігової королеви” створювала відома українська художниця Євгенія Гапчинська. Обкладинка книги і 7 ілюстрацій перетворюються в анімацію за допомогою налаштунку WowBox AR, який також дозволяє слухати аудіоверсію казки трьома мовами (рос, укр, англ), робити фото та відео з улюбленими персонажами. Читачі можуть відразу ж ділитися контентом з друзями в соціальних мережах, залучаючи їх у чарівний казковий світ. Таким чином, прочитання книги стає захопливим сімейним дозвіллям, яке об’єднує покоління дітей і дорослих. Перші позитивні відгуки вже публікуються в соціальних мережах, хоча акція тільки почалася. Контент з доповненою реальністю має віральний ефект, що підвищує інтерес до самої книги.

Придбати “Снігову королеву” можна в магазинах мережі “Таврія В” за доступною ціною, виконавши умови акції:

  • зробити покупки в магазинах мережі “Таврія В”;
  • за кожні 70 грн у чеку отримати фішку;
  • додаткові фішки можна отримати за придбання акційного товару компаній-партнерів, відзначених спеціальними цінниками;
  • зібрати таких 10 фішок;
  • отримати книгу за спеціальною ціною – всього за 99 грн.

Мета акції – збільшити середній чек і залучити нових покупців.

“Ми створили й розвиваємо серію унікальних книг з доповненою реальністю “Читай та грай” для популяризації читання серед дітей. Нова “Снігова королева” видана за підтримки партнера – компанії “Таврія В”, яка повірила в успіх продукту. Книга вийшла у відповідь на запит споживачів, які жадають яскравих вражень, але при цьому не готові жертвувати гаджетами. Ми об’єднали емоції, гейміфікацію і смартфон в одному продукті для сімейного дозвілля. Зараз оптимальний сезон для старту акції з продажем такої книги, адже “Снігова королева” з доповненою реальністю – це чудовий подарунок для дитини і батьків. Ми робимо ставку на те, що книга стане магнітом для сімейної аудиторії напередодні новорічних свят. Ці гіпотези формуються на оцінці успішного попереднього досвіду – у 2017-2018 рр. наші AR-книги, “Аліса в Країні див”, “Аліса у Задзеркаллі”, досягли рекордних продажів. Було продано 1 241 050 книг за 4 флайти акцій лояльності в українській мережі “АТБ” і білоруської мережі “Євроопт”. Зараз тренд доповненої реальності тримається на піку, а ми готуємося до нового рекорду!“- коментує генеральний продюсер Art Nation Едуард Ахрамович.

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

WOW DONE AWARDS 2020

WOW DONE AWARDS 2020 знайомить з членами журі

Міжнародний фестиваль маркетингових та PR комунікацій WOW DONE AWARDS 2020 анонсує три команди журі: журі дисциплін маркетингових і PR комунікацій, ...

Медична платформа Tribute розповідає про головний недолік електронних лікарів

Уявіть собі світ електронних лікарів, де машини – досконалі але без найменшого проблиску людяності – повністю взяли на себе діагностику та лікування.

дума про людей - ашот арушанов

Дума про засновника мотофестивалю «Тарасова Гора»

Managing Director медійного агентства IQ Media, Partner студії Motion Design NAOS.BAND і колумніст CreativityUA Юрій Дума продовжує серію історій про людей та ...

MADmap – новий путівник по українським рекламним кампаніям

Всеукраїнська Рекламна Коаліція презентує свій новий довгостроковий проєкт – Marketing Advertising Design map —інструмент для простого та дієвого пошуку партнерів ...

Вигадані види спорту: Buffalo Wild Wings зібрала ролик із користувацького контенту

Мережа спорт-барів Buffalo Wild Wings знайшла цікаву і актуальну тенденцію: вигадані види спорту, якими можна займатися вдома.

«Львівське» та McCann Kyiv створили комунікаційну кампанію для Lwiwske Slodowe Specjalne

«Львівське» та McCann Kyiv створили комунікаційну кампанію, присвячену запуску новинки — ретросорту Lwiwske Slodowe Specjalne. За шедеври живопису поціновувачі мистецтва ...