Тіні та дзеркала: Burger King викликає привид Рональда МакДональда

Чи викликав хтось у дитинстві Криваву Мері (або Пікову Даму), стоячи перед дзеркалом та повторюючи її ім’я, піддивляючись одним оком і сподіваючись, що вона (не)з’явиться? Що ж, цього року в Швеції та Данії мережа фастфуду Burger King вирішила на Хелловін відродити цю традицію викликання привидів і водночас пустити чергову шпильку в бік своїх конкурентів з МакДональдз.

У вбиральнях деяких ресторанів Burger King було встановлено смарт-дзеркала із системою розпізнавання голосу. А відвідувачам повідомили, що ті можуть викликати привид Рональда МакДональда, якщо перед дзеркалом тричі скажуть вголос фразу «canceled clown».

Коли смарт-дзеркала відстежують повторювану фразу, освітлення у вбиральні різко тьмяніє і стає чутно моторошні звуки. А потім з іншого боку дзеркала з’являється привид Рональда МакДональда або, принаймні, щось дуже на нього схоже.

Сама фраза «canceled clown» практично неприховано кепкує над тим, що кілька років тому мережа МакДональдз через засилля клоунів-убивць в поп-культурі почала потихеньку відсувати на задній план свого колись такого відомого маскота.

Шведська агенція Ingo Stockholm створила короткий фільм-тизер про викликання привидів та оприлюднила його в соцмережах.

А якщо вам не позичати хоробрості, ви можете переглянути ще й оце відео та дізнатися, що саме з’являється в дзеркалі, після того як у попередньому мініфільмі екран темнішає.

Дім з привидами

Також в рамках хеловінської маркетингової кампанії мережа Burger King влаштувала в США промоакцію під назвою Scary Places. Застосовуючи безкоштовні Воппери як стимул, людей заохочують з’їздити у місця покинутих ресторанів. Колись вони належали конкурентам Burger King, але зараз стоять спустошені, із забитими вікнами та обдертими знаками.

На додачу до постерів ця акція застосовує ще й геолокацію. Тобто, коли люди приїжджають до покинутих ресторанів, додаток Burger King сповіщає їх про отримання купона на безкоштовний бургер.

Всього таких занедбаних ресторанів в акції задіяно п’ятеро у різних куточках США. І хоча ніде не згадується, якій саме мережі вони колись належали, якщо придивитися до постерів, стає очевидно, що це МакДональдз та Wendy’s.

Burger King взагалі не впускає можливості потролити своїх конкурентів. А Хелловін – це така нагода, яку просто не можна оминути увагою. Варто лише пригадати, як минулого року Burger King запрошував ховатися у нього від страшних клоунів, позаминулого року – помавпувати чужого маскота, а ще роком раніше сам ресторан Burger King «перевдягли» у МакДональдз.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Depositphotos запустив новий онлайн-інструмент для зручної роботи з контентом

Міжнародний фотобанк Depositphotos запустив безкоштовний онлайн-інструмент для автоматичного видалення фонів, який не потребує навичок дизайну. Він працює на базі штучного ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.