Новий проект в новому форматі зазвучить з новою силою – стартував Ukrainian Creative Stories 2020, який відбудеться 28-30 травня в Києві. Водночас відкрито прийом робіт на конкурсні програми 2020 – КМФР, WOW DONE AWARDS, ADC*UA Awards та Ukrainian Design: The Very Best Of.

Ukrainian Creative Stories (UCS) – нова платформа, що об’єднає усі активності української креативної сфери під одним дахом. Ця знакова подія відзначить найкращий творчий талант та новаторську роботу в різних креативних дисциплінах: від рекламних роликів до діджитал реклами, від графічного дизайну до ілюстрації, від маркетингових комунікацій до ПР та інше, щоб піднести креативність в ранг української національної ідеї.

UCS об’єднав професійні конкурси Ukrainian Creative Awards:

  • два міжнародні – Київський Міжнародний Фестиваль Реклами та WOW DONE AWARDS
  • два національні – ADC*UA Awards та Ukrainian Design: The Very Best Of

Дані фестивалі/конкурси вже відкрили прийом робіт на офіційних сайтах kiaf.com.ua, non-media.com, awards.adc.ua та design-awards.com.ua.

UCS відбудеться з 28 по 30 травня у Києві з програмою, що включить в себе:

  • семінарську програму з найактуальніших питань в рекламі, маркетингу, PR, дизайні та креативі
  • 4 церемонії нагородження – ADC*UA Awards та Ukrainian Design: The Very Best Of (28 травня), WOW DONE AWARDS (29 травня), КМФР (30 травня)
  • експозицію та скрінінг конкурсних робіт
  • вечірки та нетворкінг

Дедлайни прийому конкурсних робіт на КМФР 2020, WOW DONE AWARDS 2020, ADC*UA Awards 2020 та Ukrainian Design: The Very Best Of 2020:

  • I дедлайн подачі робіт – 10 березня
  • ІI дедлайн подачі робіт – 5 квітня
  • Last Minute дедлайн подачі робіт – 24 квітня

Кожен дедлайн відрізняється вартістю участі, тому встигніть подати роботи по найнижчій ціні до 10 березня. Не пропустіть можливість взяти участь в конкурсних програмах 2020, віддавши свої проекти на оцінку лідерів міжнародної арени в області рекламних комунікацій, а також заробити визнання серед колег, друзів, знайомих, і, звичайно ж, клієнтів.

Зверніть увагу, участь у чотирьох конкусних програмах (КМФР – WOW DONE AWARDS – ADC*UA Awards – Ukrainian Design: The Very Best Of) можуть принести вам бали, які будуть зараховані до Національного рейтингу креативності та майстерності комунікаційних агентств України сезону 2020. Всі нагороди мають єдину цінність, коефіцієнти “складності” фестивалів/конкурсів не застосовуються. Деталі за посиланням.

Слідкуй за новинами Ukrainian Creative Stories 2020 та не пропустіть шанс потрапити в епіцентр головної креативної події року.

Якщо у вас виникли питання, просимо звертатися до оргкомітету UCS за телефоном: (+38 044) 490-90-30 або по e-mail: [email protected], [email protected] 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

MGID

MGID запускає контекстний фільтр статей зі згадками COVID-19

Міжнародна платформа нативної реклами MGID розширює можливості свого brand safety рішення для рекламодавців, запустивши новий контекстний фільтр. Він дозволить оминати ...

NESCAFE_3in1_XXL_Informer_040220b

Розмір стіка має значення. Запуск Nescafé 3в1 у новому XL-форматі

Чим більший стік, тим більше позитивних вражень. І кожний рекламний матеріал став відображенням цього твердження у новій кампанії Publicis Ukraine ...

Cannes Lions

Cannes Lions 2020 скасовано

Фестиваль та нагородження робіт Левами у 2020 році не відбудуться. Про це організатори Фестивалю оголосили на своєму офіційному сайті. Також ...

Комунікація в часи пандемії: як не справити враження опортуніста

З точки зору піару далеко не кожен підхід до комунікації у часи кризи буде правильним. А неправильний підхід може надовго підірвати репутацію бренда.

Havas PR Київ анонсує перезапуск: новий топ-менеджмент, концепція та стратегія

Агентство Havas PR Kyiv, яке входить до складу Havas Creative Group Ukraine, анонсує перезапуск команди. Даниїл Ваховський став керуючим партнером ...

Илья и Катя Ануфриенко

6 советов «молодым львам» от участников YLC 2019 Ильи и Катерины Ануфриенко

Несмотря на то, что локальный конкурс Young Lions Competitions Ukraine 2020 перенес даты проведения, это не значит, что нужно откладывать ...