StarLightMedia реалізувала 6-в-1 «МОЖНА!» за 6 днів

Щойно закінчився фестиваль Atlas Weekend, в рамках колаборації з яким у StarLightMedia досягнули щонайменше шести цілей: мотивували співробітників, порадували квитками партнерів, розповіли про динаміку розвитку компанії всім групам стейкхолдерів, отримали зворотній зв’язок від глядачів про проекти 2019-2020, зібрали базу потенційних співробітників та зрозуміли, як підвищити привабливість медіаіндустрії для міленіалів.

За шість днів спеціалісти департаменту Human Capital просто на фестивалі провели мініінтерв’ю та зібрали 537 анкет. Серед іншого розпитали, чи респонденти вважають телеіндустрію привабливим місцем роботи? Ствердно на це запитання відповіли 286 опитаних, заперечно – 244.

«Як показало опитування,  для більшості праця у медіа – це щось виключно творче та креативне. З великим подивом гості нашої зони реагували на те що, у компанії є розмаїття вибору професій: від журналістів і дизайнерів, юристів та фінансистів до водіїв та електриків. Особливо цінними та наповненими інсайтами виявилися бесіди з поколінням Z. За результатами анкетування 250 респондентів, які хотіли б долучитися до нашої команди, вже внесені до кадрового резерву», – коментує Людмила Довгоброд, Human Capital Director StarLightMedia.

Окрім інтерв’ю з майбутніми співробітниками, волонтери медіагрупи (а це загалом 50 співробітників)  дізналися думку з перших вуст і у глядачів. Ексклюзивно, до старту сезону, відвідувачі бренд-зони переглянули на проголосували за трейлери шести майбутніх новинок СТБ, ICTV та «Нового каналу». Не обмежуючись лише камерними переглядами на бренд-зоні та заручившись девізом «МОЖНА!», у інтерактиві із глядачами ми презентували трейлери ще й на Night Stage 9 липня.

Абсолютним лідером за результатами голосування і кількістю лайків стала концепція серіалу «Ескорт», який готують до виходу у 2020 році.  «Це власний формат, який ми розробляємо спільно зі сценаристом Ніною Шулікою. Вона паралельно пише книгу. Поки ми працюємо над сценарієм, вирішити зробити певну пробу пера, його візуальну складову. Ми хочемо робити яскраві, значущі проекти і для нас, те що молода аудиторія на них відгукується – дуже хороший знак. Після Atlas Weekend ми ще більше переконалися в тому, що цей проект треба створювати і вирішили, що зробимо його трохи міцнішим, вийдемо за рамки традиційного телевізійного продукту. Серіал обов’язково вийде – можливо на одному з наших телеканалів, а можливо виробимо його у копродакшені з іноземними колегами і запустимо на VOD-платформі.  Ми хочемо змінити концепцію взаємодії з глядачами і отримувати реакцію аудиторії на продукт на ранніх стадіях розробки проекту. Так, для того щоб конвертація такого зворотного зв’язку була дійсно якісною, потрібна ціла система. Але в результаті – від цього виграємо і ми, і глядачі», – прокоментував такі результати Дмитро Кицай, керівник служби створення та редагування серіального контенту.

Далі у рейтингу розташувалися «Медфак» про життя студентів-медиків від «Нового каналу» та «Закляті друзі» від ICTV про пригоди двох протилежних за характером напарників-поліцейських. Наступні за популярністю – «Кріпосна-2», «Будиночок на щастя-2» та прем’єра «Подорожники».

«Цього року ми будемо прибутковою медійною компанією. Ми знаємо, як це робити, і ми це зробимо. Ми інвестуватимемо у здоров’я компанії, культуру, створення позитивного ставлення до ролі компанії та кожного співробітника в бізнесі. І що для нас дуже важливо: ми інвестуватимемо в роль компанії в суспільстві», – повідомив СЕО StarLightMedia Михайло Царьов на зустрічі з партнерами, рекламодавцями та пресою 10 липня. І на тлі співпраці з Atlas Weekend ці слова не футуризм, а реальність.

Девіз МОЖНА! не став голослівним і для наших співробітників, які отримали 1250 квитків від StarLightMedia, щоб насолодитися фестивалем. 700 роликів, які створили наші колеги, щоб підтримати МОЖНА-запал, нон-стоп показували на бренд-зоні StarLightMedia. Так кожен, навіть наймолодша відвідувачка, якій було 1,5 років, навзаєм отримали можливість познайомитися з тими, хто творить StarLightMedia щодня.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

X-Ray

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

2020 рік зруйнував усі плани, змусив дивитися на світ інакше, відкрив нові грані бізнесу. У 2020 році неважливі брифи. Адаптуйся ...

WOW-ефект як ключовий засіб закріплення меседжу івенту

WOW-ефект — це, мабуть, один із основних засобів закріплення меседжу заходу. Бо зазвичай момент WOW відбувається в кульмінаційній частині події, ...

«Креативна Європа» організовує відкритий воркшоп «Міжнародна мобільність для митців»

Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні, яка фінансує дану програму мобільності, 25 лютого проведе безкоштовний онлайн-воркшоп «Міжнародна мобільність ...

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.