Шведська організація з безпеки в Інтернеті (SSF) висміює поширені паролі

У відповідь на зростаючу проблему кіберзлочинності у Швеції, щорічно жертвами якої стають сотні тисяч, шведський Інтернет-фонд (Internetstiftelsen) провів дослідження, яке проаналізувало найвідоміші паролі і дійшло висновку, що більшість із них не може захистити.

У списку випущених паролів найпоширенішим у Швеції є «123456», а серед 25-ты найпоширеніших слів в паролях містяться такі, як «мама» та обсценні слова, такі як «f…k» (шведською knulla) та «d…k» ( шведською kuken).

Шведська організація з безпеки в Інтернеті (SSF) висміює поширені паролі

Ця цікава інформація надихнула Scutum Security First, або SSF (шведська організація з безпеки в Інтернеті). Так, SSF вирішила показати найслабші та найпоширеніші паролі в смішній і outdoor-кампанії, яку розробила команда агенції Åkestam Holst.

Таким чином організація підкреслює слабкість та небезпеку використання цих паролів, щоб заохотити людей до кібербезпеки. Насправді дуже легко отримати новий пароль, який ефективно захистить вас від кіберзлочинності.

Джерело


Читайте також: OLX запустив освітній сайт з кібербезпеки для українців.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Терміново! Фестиваль Cannes Lions 2021 року буде лише цифровим

Організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions оголосилив, що фестиваль цього року буде лише в Інтернеті, відмовившись від свого січневого оголошення ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...