Setapp, перший сервіс програм за підпискою для Mac, iPhone та iPad від української компанії MacPaw, запустив глобальну брендову кампанію з креативною агенцією SuperHeroes NYC. Setapp надає доступ до каталогу 200+ застосунків за фіксовану щомісячну плату, щоб допомогти користувачам із виконанням будь-яких завдань.
Кампанію Super Simple Stories побудовано навколо трьох захопливих науково-розважальних відео, що відповідають на неочевидні й водночас прості запитання зі світу технологій:
- How taking pictures of your pets helps save lives?
- How trusting GPS makes you famous in Iceland?
- How 5G will help you sleep more?
Серію пізнавального контенту транслюватимуть в Instagram, TikTok і Youtube.
«Наша аудиторія активно цікавиться новими технологіями, тому ми сподіваємось, що відеоролики на таку тематику викличуть органічний інтерес у користувачів», — коментує Ярослав Степаненко, Product Marketing Manager у Setapp.
Метою кампанії є підвищення впізнаваності бренду Setapp серед аудиторії, що не сприймає реклами. Агенція SuperHeroes відома своєю креативною концепцією і прагненням урятувати світ від нудної реклами, що ідеально переплітається з місією MacPaw Make useful unboring (робити корисне не нудним).
«Ми шукали нерекламний та оригінальний підхід, щоб передати ідею бренду Setapp просто й невимушено. Запустили канали Super Simple Stories в Instagram, YouTube і TikTok та доклали багато зусиль, щоб перші відео побачили світ. Навколо нас ще багато чудових історій, і ми сподіваємось, що вони стануть частиною Super Simple Stories у майбутньому», — розповідає Роджер Віджверберг, Executive Creative Director у SuperHeroes.
Super Simple Stories стала другим спільним проєктом Setapp та SuperHeroes. У 2017 році для запуску сервісу агенція створила кампанію Take the Shortcut, що розповідала про новий продукт користувачам США. Наступною глобальною співпрацею Setapp було партнерство з всесвітньо відомою креативною агенцією droga5 London минулого літа. Тоді продукт запустив бренд-кампанію Don’t Get Sidetracked. Get Setapp із закликом користувачів завершувати розпочаті справи.
Читайте також: В Україні запрацювала «мобільна бібліотека» Librarius: тисячі книжок із захистом від «піратів».