Сервис в пользу Подделкиных?

Инициатива Apple призвана поддержать начинающих производителей приложений, которые из-за низкого рейтинга оказываются не видны в поиске. С другой стороны, появляется больше возможностей для производителей подделок: так, издание Venture Beat опубликовало скриншот, на котором видно, что по запросу Pokemon вместо популярного приложение Pokémon Go на первом месте поиска оказывается некое приложение Catch ém. Таким образом, благодаря рекламе недобросовестные разработчики смогут получать аудиторию популярных игр и программ.

Добавим, что для стимулирования использования новой услуги Apple предлагает разработчикам 100 долларов. Этот бонус, однако, так же доступен только для американского App Store.
Подробнее:http://adindex.ru/news/digital/2016/10/7/137469.phtml


Подробнее:http://adindex.ru/news/digital/2016/10/7/137469.phtml

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.