Serviceplan и BVG уравняли возможности мужчин и женщин на один день

Женщины в Германии зарабатывают в среднем на 21% меньше, чем мужчины. Для привлечения внимания к существенному разрыву между заработными платами, Serviceplan и Берлинское транспортное управление (BVG) организовали специальную кампанию, приуроченную ко Дню равенства оплаты труда.

18 марта 2019 года, на протяжении всего дня, действовал специальный «женский» дневной билет BVG. Стоимость этого билета была на 21% ниже стандартной стоимости проезда, таким образом «уравнивая» финансовое положение женщин.

Рекламная кампания по поддержке проекта, который разработан и реализован Serviceplan, стартовала 12 марта на радио, в печатных СМИ, интернет, наружной рекламе и на специальном микросайте активности.

Заглавная иллюстрация: https://ua.depositphotos.com

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

LIONS Live: шлях Libresse до правди та безстрашності

Шлях Libresse перетворив маленький бренд гігієнічних продуктів на лідера культурної думки і розбив табу навколо жіночого тіла.

LIONS Live: команда BBDO розповідає про кампанію «Ти – не ти, коли голодний»

Останні 10 років кампанія «Ти – не ти, коли голодний» невпинно розвивалася, оновлювалася і перетворила іконічний, але призабутий бренд на світового лідера.

LIONS Live: як створювалася кампанія The Truth Is Worth It

Люди цінують правду, але не завжди згодні з тим, що за неї треба платити. Тому кампанія The Truth Is Worth It мала змінити поведінку цілого покоління.

HypeAuditor_dentsu_Insta

Хто, як і скільки заробляє в українському Instagram — дослідження HypeAuditor і dentsu Ukraine

Instagram сьогодні є не тільки однією з провідних соціальних мереж, але і найважливішою платформою для influencer-маркетингу. Тож, за ініціативи комунікаційної ...

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

2Crack від Roshen

Saatchi & Saatchi Ukraine перекусила «запару» у новому ролику

На перший погляд, це історія про новий ролик Saatchi & Saatchi Ukraine (входить до складу Publicis Groupe Ukraine) для бренду ...