Sanderson Farms выпустил на экран здравомыслящего цыпленка

В своей рекламной кампании Sanderson Farms – один из ведущих производителей курятины в США, подготовил кампанию, в которой утверждается, что в их курятине нет ничего особенного. Но именно этим-то она и хороша.

Кампания постоена на трех “не”, каждому из которых посвящен отдельный ролик. Главный герой которого – говорящий цыпленок – объясняет, что в нем нет ничего особенного,  а потому именно так его и надо воспринимать. Чтобы доказать, что замороженная курятина – это не хорошо, цыпленок отправляется в Антарктиду и знакомится с пингвинами. Чтобы потребители поняли, что за курятину переплачивать глупо, цыпленок объясняет, что он вылупился не из яйца Фаберже. Чтобы объяснить, что не существует какой-то особенной органической курятины, цыпленок объясняет персоналу в ресторане, что куры вообще-то не вегетарианцы.

Главный посыл Sanderson Farms – курица должна быть просто курицей, и при выборе курятины нужно руководствоваться не смешными ожиданиями, а здравым смыслом.

Ролики подготовлены агентством BBDO Atlanta

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Рідлі Скотт запрошує всіх долучатися до створення сіквелу «Життя за один день»

У 2010 році Рідлі Скотт та Кевін Макдональд створили за допомогою краудсорсингу документальний фільм, який показував один день життя на Землі.

Біг, плавання та секс у новій рекламній кампанії від Fedoriv Agency для «Моршинської»

Сімнадцять відеороликів, об’єднаних слоганом «Природа твого тіла», 35 годин зйомок на десяти локаціях, команда з понад 100 людей, швейцарський режисер, ...

Вебінар: Як брендам бути готовими до змін в ідентифікації користувачів в інтернеті

9 липня відбудеться безкоштовний вебінар «Data-driven стратегії 2020: як бренди готуються до світу без cookies» від Admixer. Один з найбільших ...

У Швеції МакДональдз надсилає дідусям та бабусям «пошту» від онуків

Замість іграшки в наборах Happy Meal Senior містяться малюнки, намальовані дітлахами власноруч для своїх дідусів та бабусь.

Цього літа, заправляючись на WOG, можна стати власником нового будинку на колесах

Закриті кордони — не проблема для справжніх мандрівників. Навпаки, це чудова можливість пізнати краще рідну країну, адже вона багата цікавими ...

Намбер ван по домашнім гаджетам: banda запустила нову літню кампанію Comfy

Всі вже знають, що в Comfy не просто техніка, а справжні домашні гаджети. Але лишалось одне питання: чому все ж ...