Samsung побеждает Apple на его поле

Согласно результатам исследований, продажи смартфонов Apple в США оказались не настолько сильны, чтобы опередить флагманские модели Samsung. В период с марта по май 16% всех проданных смартфонов пришлось на Galaxy S7 и Galaxy S7 edge, тогда как на iPhone 6s и iPhone 6s Plus — 14,6%. Если говорить о продажах всех смартфонов, то Samsung в США заняла 37% всего рынка, а Apple — 29%.

Также аналитики сообщают, что в Соединенном Королевстве, как и в США, можно видеть напряженную конкуренцию между брендами — в первые десять самых популярных гаджетов по итогу года входят исключительно устройства, выпущенные Apple и Samsung.

По итогам первого квартала аналитики зафиксировали падение продаж смартфонов от Apple.


Подробнее:http://adindex.ru/news/mobile/2016/07/15/135118.phtml

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.