Сайт знайомств Match каже, що Диявол + 2020 рік = кохання з першого погляду

2020 рік для багатьох видався сумним та невеселим, але в рекламу принаймні гумор потихеньку починає повертатися. І нещодавно сайт знайомств Match і контент-студія Maximum Effort (співзасновником якої є актор Раян Рейнольдс) вийшли на новий рівень пандемічної трагікомедії зі своїм новим відео, яке базується на абсурдній, але цікавій ситуації: що як Сатана та 2020 рік зустрічаються?

Відео, яке вчора з’явилося в соцмережах, є пекельною пародією на типову рекламу сайтів знайомств, яка зазвичай являє собою монтаж перших побачень. І на тлі всього цього Тейлор Свіфт співає Love Story (нову версію).

В цьому відео Диявол дійсно ховається в деталях: блискавка влучає в білку, на безлюдному стадіоні великими літерами написано WTF, в церкву двійко закоханих, зрештою, так і не заходить, а символічно палаючий сміттєбак виявився непоганим тлом для селфі.

І завершується відео також влучно. «Не хочу, щоб цей рік закінчувався», – сумно каже рогатий кавалер. «Хто ж хоче?» – зітхає 2020. А розжарені метеорити тим часом все падають і падають на Землю…

Самоіронія та вагоме ім’я

Сайт знайомств Match додав Раяна Рейнольдса до своєї ради директорів цього літа, і, схоже, актор має намір привнести свою характерну самоіронію у рекламу ще й цього бренда.

«Завдяки Match мільйони людей знайшли одне одного, і навіть у цей рік, схожий на палаючий смітник, люди якимось чином здатні зустріти своє кохання на сайті Match, – зазначив він. – Ми просто спробували уявити, якою була б характерна «парочка 2020», і це відео стало логічним (хоча й трохи божевільним) продовженням наших міркувань».

Дозвіл на використання треку Тейлор Свіфт також став несподіваною удачею. Наразі ця поп-зірка робить перезапис своїх перших шести альбомів, щоб повернути собі авторські права на них.

Саме фрагменту Love Story ролик Match великою мірою завдячує своєю інтернет-популярністю. Це є ще одним прикладом того, як майстерно Раян Рейнольдс використовує медіа.

На додачу до цього відео на сайті Match.com зусиллями Maximum Effort навіть з’явилися відповідні облікові записи Сатани та 2020. Зокрема, з них можна дізнатися, що Диявол, вочевидь, і досі шкодує про ту свою поїздку в Джорджію, яка обернулася для нього програним парі.

Джерело

Кохання коханням, але окрім людей знайдеться мабуть ще дехто, хто радий був би здихатися 2020 року раз і назавжди.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Мистецтво і фешн: український бренд LITKOVSKAYA представив спеціальну зйомку «Будинок художника»

Український модний бренд LITKOVSKAYA вивчає мистецтво крізь покоління у новому лукбуці колекції «Artisanal» та представляє спеціальну зйомку «Будинок художника». Творча ...

Cannes Lions 2019 : Day One

«Каннські Леви» 2021 оголосили голів журі

Міжнародний фестиваль креативності «Каннські Леви» оголосив склад президентів журі для нагородження робіт Левами у 2021 році. Цього року до складу ...

Grammarly створила перший анотований GEC-корпус української мови і виклала його у відкритий доступ

Компанія Grammarly, анонсувала створення та публікацію у відкритому доступі першого анотованого GEC-корпусу української мови. Компанія розробляє онлайн-сервіс на основі штучного ...

Акторка та дизайнерка Сара Джесіка Паркер виступить у прямому ефірі ЦУМ Київ

26 січня о 17:00 акторка культового серіалу «Секс у великому місті» Сара Джесіка Паркер, а нині дизайнерка власного бренду взуття ...

Creative Digest CIAU. Випуск #023

Креативні тренди 2021 року від Shutterstock. Всеукраїнська акція з популяризації читання. Instagram Guides. А також перша в Україні книга про ...

«Довго й нещасливо»: страхова компанія переінакшила віршик про Хитуна-Бовтуна

Partners Life планує анімувати ряд класичних дитячих віршиків, починаючи з Хитуна-Бовтуна, і перетворити їх на історії про фінансово хиткі ситуації.