Сайт знайомств Match каже, що Диявол + 2020 рік = кохання з першого погляду

2020 рік для багатьох видався сумним та невеселим, але в рекламу принаймні гумор потихеньку починає повертатися. І нещодавно сайт знайомств Match і контент-студія Maximum Effort (співзасновником якої є актор Раян Рейнольдс) вийшли на новий рівень пандемічної трагікомедії зі своїм новим відео, яке базується на абсурдній, але цікавій ситуації: що як Сатана та 2020 рік зустрічаються?

Відео, яке вчора з’явилося в соцмережах, є пекельною пародією на типову рекламу сайтів знайомств, яка зазвичай являє собою монтаж перших побачень. І на тлі всього цього Тейлор Свіфт співає Love Story (нову версію).

В цьому відео Диявол дійсно ховається в деталях: блискавка влучає в білку, на безлюдному стадіоні великими літерами написано WTF, в церкву двійко закоханих, зрештою, так і не заходить, а символічно палаючий сміттєбак виявився непоганим тлом для селфі.

І завершується відео також влучно. «Не хочу, щоб цей рік закінчувався», – сумно каже рогатий кавалер. «Хто ж хоче?» – зітхає 2020. А розжарені метеорити тим часом все падають і падають на Землю…

Самоіронія та вагоме ім’я

Сайт знайомств Match додав Раяна Рейнольдса до своєї ради директорів цього літа, і, схоже, актор має намір привнести свою характерну самоіронію у рекламу ще й цього бренда.

«Завдяки Match мільйони людей знайшли одне одного, і навіть у цей рік, схожий на палаючий смітник, люди якимось чином здатні зустріти своє кохання на сайті Match, – зазначив він. – Ми просто спробували уявити, якою була б характерна «парочка 2020», і це відео стало логічним (хоча й трохи божевільним) продовженням наших міркувань».

Дозвіл на використання треку Тейлор Свіфт також став несподіваною удачею. Наразі ця поп-зірка робить перезапис своїх перших шести альбомів, щоб повернути собі авторські права на них.

Саме фрагменту Love Story ролик Match великою мірою завдячує своєю інтернет-популярністю. Це є ще одним прикладом того, як майстерно Раян Рейнольдс використовує медіа.

На додачу до цього відео на сайті Match.com зусиллями Maximum Effort навіть з’явилися відповідні облікові записи Сатани та 2020. Зокрема, з них можна дізнатися, що Диявол, вочевидь, і досі шкодує про ту свою поїздку в Джорджію, яка обернулася для нього програним парі.

Джерело

Кохання коханням, але окрім людей знайдеться мабуть ще дехто, хто радий був би здихатися 2020 року раз і назавжди.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Depositphotos запустив новий онлайн-інструмент для зручної роботи з контентом

Міжнародний фотобанк Depositphotos запустив безкоштовний онлайн-інструмент для автоматичного видалення фонів, який не потребує навичок дизайну. Він працює на базі штучного ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.