Рюмочка от Starbucks

Сеть кофеен Starbucks запустила в Великобритании «вечернюю программу». В её рамках компания будет подавать разнообразные вина и крафт-пиво своим клиентам. Обновлённое кафе в аэропорту Станстед, которым компания управляет в сотрудничестве с SSP UK, станет первой кофейней, которая предложит меню Starbucks Evenings. Ожидается, что вечерняя программа позднее появится и в других кофейнях Starbucks. Помимо вин и пива в пластиковых стаканах в кафе можно будет перекусить горячими и холодными снэками, такими как чоризо и креветки на шпажках.

В зависимости от точки продаж, меню Starbucks Evenings в Великобритании будет предлагаться с 4 вечера и до закрытия кофейни. На вынос вино и пиво продаваться не будут. Заметим, что концепт уже завоевал популярность в США, где 30 кофеен Starbucks в Сиэтле, Портленде, Южной Калифорнии, Чикаго и Атланте подают алкоголь.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.