Релакс-пауза в универмаге

Австралийская радиостанция SmoothFM, вещающая на частоте 95,3 FM, приготовила для посетителей торговых центров Сиднея и Мельбурна музыкально-расслабляющие паузы. Внутри брендированной конструкции можно было устроиться на удобном матрасе со встроенной массажной системой, набрать на iPad слово, характеризующее настроение в эту минуту, и в течение пяти минут отдохнуть под композицию из плей-листа радио, соответствующую выбранной теме.

На рекламный проект, направленный на релаксацию, радиостанция решилась, изучив результаты собственного нейробиологического исследования. Опрос показал, что люди лучше реагируют на радио, если находятся в расслабленном состоянии. Это и стало опорной точкой для нестандартной indoor-истории, созданной специалистами агентств UM и Ensemble.

Проект реализован в торговом центре Macquarie в Сиднее и будет путешествовать по сети Westfield в Сиднее и Мельбурне.

Фотоиллюстрация размещена с разрешения shutterstock.com

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.