Рейтинг популярных сайтов в Украине: январь

2017 год для рейтинга популярных сайтов начался без изменений в лидерах. Google.com+Google.com.ua, Vk.com, Youtube.com, Mail.ru и Yandex.ua – вот первая пятерка январского ТОПа сайтов, такие данные интернет-исследования KANTAR TNS CMeter.

Закрытие сайтов Ex.ua и Fs.to позволили сайту My-hit.org подняться на 21 позицию. Интересно, что между двумя погодными ресурсами Sinoptik.ua и Gismeteo.ua разница в 6 пунктов и более 10% охвата.

ТОП-25 закрывает сайт по поиску работы Work.ua, а полный ТОП-25 выглядит следующим образом:

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.