Reebok влаштовує «покази мод» перед об’єктивами дверних дзвінків

Камери високотехнологічних дверних дзвінків здатні показати, хто стоїть під дверима та чи прибула доставка. Проте чи може така камера допомогти продавати кросівки? Що ж, принаймні на це сподіваються реп-співачка Карді Бі (Cardi B) та бренд Reebok, влаштовуючи у своїй дивній новій кампанії своєрідні «покази мод» перед об’єктивами дверних дзвінків.

На днях було оприлюднено кліп, у якому реп-співачка пройшлася по доріжці як по подіуму, щоб доставити новий кросівок Zig Kinetica від Reebok прямо під двері якогось пересічного будинку. Цей показ мод було зафіксовано камерою дверного дзвінка. При цьому співачці компанію складали з півдесятка моделей, які почепили на себе маски з обличчям Карді Бі та також протанцювали до дверей, демонструючи спортивне взуття. (Втім, слід зазначити, що насправді в результаті цього витанцьовування кросівок опинився, скоріше, десь в кущах, аніж на порозі адресата.)

Камера дверного дзвінка – нова соціальна платформа

Бренд Reebok стверджує, що це шоу у об’єктиві дверного дзвінка було приурочене до Тижня моди. І хоча зв’язок між системами безпеки та спортивним взуттям неочевидний, співачка пояснює його так: «У центрі кампанії «Zig the Runway» покладено здатність бути неочікуваними та не соромитися свого стилю. Я завжди лишаюся собою, і хай усі думають, що хочуть. І це – те, що ми намагалися показати у нашому відео. Кросівки Zig Kinetica не схожі ні на що інше, і цей показ мод унікальний також. Ми вириваємося за рамки та торуємо власний шлях. І в цьому й полягає життєве кредо Reebok».

Окрім Карді Бі бренду вдалося залучити чимало відомих людей до участі у таких показах мод. Reebok стверджує, що жоден інший бренд досі не додумався скористатися такою неочікуваною відеоплатформою як камери дверних дзвінків. Він також планує ще ряд подібних заходів, у яких візьмуть участь знамениті креатори, музиканти та спортсмени. Зокрема, до них долучилися актор Ноа Шнапп (Noah Schnapp) з серіалу «Дивні дива» (Stranger Things) та баскетболіст Монтрезл Гаррелл (Montrezl Harrell).

У аналогічному показі мод від Шнаппа актор та його товариші під’їжджають до дверей на велосипедах, цілком у стилі відомого серіалу. Щоб доставити кросівок.

Чи це означає, що дверні дзвінки – то нова соцмережа на рівні TikTok?

Кампанія йде з хештегом #ZigTheRunway.

Слід однак визнати, що «покази мод» перед об’єктивами дверних дзвінків – це ще не найдивніше, що було в рекламній кампанії Zig Kinetica. Так майстер бойових мистецтв Конор Макгрегор (Conor McGregor) знявся для цього у дуже дивному ролику з пластиліновими фігурками та битвою з чудовиськом.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...