Разом з Waissburg на Октоберфест у Баварію

ТМ Waissburg оголосила акцію, п’ять переможців якої отримають квитки на двох на Октоберфест 2019 та незабутній 6-денний тріп Європою.

Потрапити у вересні у Мюнхен на найгучніший пивний фестиваль Октоберфест, а крім того відвідати Краків, Прагу, Зальцбург і Будапешт за ексклюзивною екскурсійною програмою можна всього за 3 літри пива ТМ Waissburg, звареного за німецькими рецептурами в одній із найстаріших броварень країни «Уманьпиво».

За умовами акції потрібно придбати пиво ТМ Waissburg чеком від 3-х літрів у одній із авторизованих точок продажу. Зареєструвати отриманий при покупці унікальний код на сайті акції promo.umanpivo.ua та чекати на перемогу. Кількість зареєстрованих чеків — необмежена.

Акція триває з 1 серпня по 16 серпня включно. Детальніше ознайомитись з умовами акції та точками продажу, які видають промокоди, можна на сайті: http://promo.umanpivo.ua

 

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.