Провідні фахівці з комунікацій допомогли українським виробникам на REX 2015
Мета проекту спільної дії „Підтримай українське“ — сприяти розвитку економіки України через надання українським виробникам доступу до провідних технологій в сфері комерційних і соціальних комунікацій.
 
Ініціатори проекту — провідні оператори комунікаційного ринку та громадські об’єднання: національний оператор ооh-реклами «Прайм груп», телеканал «UA:Перший», діловий інтернет-портал delo.ua, ділова газета «Бізнес», видання для маркетологів Marketing Media Review, Київська торгово-промислова палата, поліграфічна компанія Grande Affiche та інші.
Виставковий партнер заходу — REX.
 
«Економіка України — це ви, це ми, це кожен з нас. Тож допомагаючи один одному стати більш успішними ми розбудовуємо економіку нашої рідної країни. Діючи спільно ми стаємо сильнішими, більш конкурентоспроможними. Саме на цих засадах побудовано наш проект, саме за цим принципом має будуватися успішна економіка», — сказала на відкритті виставки REX 2015 голова оргкомітету проекту спільної дії «Підтримай українське», Катерина Храмова та подякувала організаторам REX за надану можливість продовжити освітню роботу проекту в рамках провідної рекламно-маркетингової виставки.

Ідея спільної дії була підтримана та розгорнуто представлена Володимиром Чеповим, генеральним директором видавництва «Бліц-Інформ», під час його виступу в освітньому блоці програми. Він запропонував розглядати питання вибору ефективних медіа крізь призму Нової Економічної Парадигми. «Так як було раніше — вже не буде. Тому нам треба навчитись жити у новому часі і робити бізнес враховувати Нову Економічну Парадигму — перестати конкурувати, а почати ГРАТИ у ДОДАТКОВІСТЬ у просторі креативної економіки з використанням ресурсу соціального капіталу, маючи за головну мотивацію — щастя і благополуччя. Проект „Підтримай українське“ — яскравий приклад гри у додатковість вчорашніх конкурентів задля зміни на краще спільного життєвого простору України» — наголосив Володимир Чеповий.
 
Прикладом того як сучасний бізнес здатен самостійно проводити реформи, спрямовані на підвищення прозорості та запобігання корупції, привела керівник прес-служби Асоціації зовнішньої реклами України Ольга Жосан: «Нещодавно ми презентували масштабний проект — відкриту базу даних легальних рекламних конструкцій. Цей проект розроблено та втілено за ініціативою та ресурсами провідних операторів ринка. І мета цього проекту — запобігання корупційним схемам та підвищення прозорості нашого ринку. Вважаю, що цей проект є важливим прецедентом, якій демонструє що український бізнес здатен втілювати ті реформи, які необхідні для розвитку держави в цілому. І в цій ініціативі ми розраховуємо і на підтримку чесних представників влади, і свідомих представників громадськості».
 
На думку Асоціації шлях до успіху у процесі модернізації зовнішнього вигляду українських міст полягає у розширенні меж діалогу суспільства, влади та бізнесу. Саме тому з ініціативи провідних операторів зовнішньої реклами та АЗРУ було вирішено відкрити для рекламодавців базу даних легальних рекламних конструкцій. Такий крок допоможе зупинити корупцією, наповнити державний бюджет і покращити якість життя українців.
 
Крім глобальних питань слухачам були представлені доповіді, в яких провідні фахівці ділилися унікальним досвідом та давали конкретні поради по ефективному використанню медіа.
Ірина Железна, директор з продажів «Прайм груп» ознайомила слухачів з принципами ефективного застосування out-of-home реклами, навела цікаві приклади з українського та міжнародного досвіду.
  
Олександра Говоруха, комерційний директор Ekonomika Communication Hub, розповіла про те, як її компанія багато років послідовно працює з малим та середнім бізнесом. Поділилася досвідом взаємодії українських компаній з медіа та розповіла про унікальні проекти MMR lab, GET Школа підприємництва, Business Wisdom Summit, фестиваль Made in Ukraine, завдяки яким компанії та підприємництва отримують ефективні рішення своїх задач в стислі терміни таз мінімальним витратами ресурсів.
 
Виступ Дмитра Беспалова, віце-президента Київської торгово-промислової палати, продовжив тему підтримки українських підприємств. Він навів приклади того, як українські компанії ефективно конкурують з провідними компаніями світу на зовнішніх ринках.
«Ми надаємо допомогу українським виробникам в тому, щоб увійти на світові ринки та ефективно працювати в глобальному світовому контексті. Правда, таких прикладів не багато поки що. Проте ми переконані, і це підтверджується практикою роботи нашої Палати, що з кожним роком все більше українських підприємств вийде на міжнародний рівень. І ми бачимо своє завдання щоб допомогти їм в цьому процесі та надати нашу фахову підтримку», зазначив пан Беспалов.
 
На завершення освітнього блоку організатори повідомили, що в найближчі місяці стартує розгорнута освітня програма „Підтримай українське“, над розробкою якої працювали провідні фахівці соціальних та маркетингових комунікацій. Ця програма має на меті надання доступу українським виробникам до унікальних провідних технологій просівання брендів та керування репутацією.
 
Слайди доповідей доступні на сторінці проекту у Фейсбуці (https://www.facebook.com/ukrainske.org).facebook.com/ukrainske.org

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

X-Ray

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

2020 рік зруйнував усі плани, змусив дивитися на світ інакше, відкрив нові грані бізнесу. У 2020 році неважливі брифи. Адаптуйся ...

WOW-ефект як ключовий засіб закріплення меседжу івенту

WOW-ефект — це, мабуть, один із основних засобів закріплення меседжу заходу. Бо зазвичай момент WOW відбувається в кульмінаційній частині події, ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...