Мета проекту спільної дії „Підтримай українське“ — сприяти розвитку економіки України через надання українським виробникам доступу до провідних технологій в сфері комерційних і соціальних комунікацій.
 
Ініціатори проекту — провідні оператори комунікаційного ринку та громадські об’єднання: національний оператор ооh-реклами «Прайм груп», телеканал «UA:Перший», діловий інтернет-портал delo.ua, ділова газета «Бізнес», видання для маркетологів Marketing Media Review, Київська торгово-промислова палата, поліграфічна компанія Grande Affiche та інші.
Виставковий партнер заходу — REX.
 
«Економіка України — це ви, це ми, це кожен з нас. Тож допомагаючи один одному стати більш успішними ми розбудовуємо економіку нашої рідної країни. Діючи спільно ми стаємо сильнішими, більш конкурентоспроможними. Саме на цих засадах побудовано наш проект, саме за цим принципом має будуватися успішна економіка», — сказала на відкритті виставки REX 2015 голова оргкомітету проекту спільної дії «Підтримай українське», Катерина Храмова та подякувала організаторам REX за надану можливість продовжити освітню роботу проекту в рамках провідної рекламно-маркетингової виставки.

Ідея спільної дії була підтримана та розгорнуто представлена Володимиром Чеповим, генеральним директором видавництва «Бліц-Інформ», під час його виступу в освітньому блоці програми. Він запропонував розглядати питання вибору ефективних медіа крізь призму Нової Економічної Парадигми. «Так як було раніше — вже не буде. Тому нам треба навчитись жити у новому часі і робити бізнес враховувати Нову Економічну Парадигму — перестати конкурувати, а почати ГРАТИ у ДОДАТКОВІСТЬ у просторі креативної економіки з використанням ресурсу соціального капіталу, маючи за головну мотивацію — щастя і благополуччя. Проект „Підтримай українське“ — яскравий приклад гри у додатковість вчорашніх конкурентів задля зміни на краще спільного життєвого простору України» — наголосив Володимир Чеповий.
 
Прикладом того як сучасний бізнес здатен самостійно проводити реформи, спрямовані на підвищення прозорості та запобігання корупції, привела керівник прес-служби Асоціації зовнішньої реклами України Ольга Жосан: «Нещодавно ми презентували масштабний проект — відкриту базу даних легальних рекламних конструкцій. Цей проект розроблено та втілено за ініціативою та ресурсами провідних операторів ринка. І мета цього проекту — запобігання корупційним схемам та підвищення прозорості нашого ринку. Вважаю, що цей проект є важливим прецедентом, якій демонструє що український бізнес здатен втілювати ті реформи, які необхідні для розвитку держави в цілому. І в цій ініціативі ми розраховуємо і на підтримку чесних представників влади, і свідомих представників громадськості».
 
На думку Асоціації шлях до успіху у процесі модернізації зовнішнього вигляду українських міст полягає у розширенні меж діалогу суспільства, влади та бізнесу. Саме тому з ініціативи провідних операторів зовнішньої реклами та АЗРУ було вирішено відкрити для рекламодавців базу даних легальних рекламних конструкцій. Такий крок допоможе зупинити корупцією, наповнити державний бюджет і покращити якість життя українців.
 
Крім глобальних питань слухачам були представлені доповіді, в яких провідні фахівці ділилися унікальним досвідом та давали конкретні поради по ефективному використанню медіа.
Ірина Железна, директор з продажів «Прайм груп» ознайомила слухачів з принципами ефективного застосування out-of-home реклами, навела цікаві приклади з українського та міжнародного досвіду.
  
Олександра Говоруха, комерційний директор Ekonomika Communication Hub, розповіла про те, як її компанія багато років послідовно працює з малим та середнім бізнесом. Поділилася досвідом взаємодії українських компаній з медіа та розповіла про унікальні проекти MMR lab, GET Школа підприємництва, Business Wisdom Summit, фестиваль Made in Ukraine, завдяки яким компанії та підприємництва отримують ефективні рішення своїх задач в стислі терміни таз мінімальним витратами ресурсів.
 
Виступ Дмитра Беспалова, віце-президента Київської торгово-промислової палати, продовжив тему підтримки українських підприємств. Він навів приклади того, як українські компанії ефективно конкурують з провідними компаніями світу на зовнішніх ринках.
«Ми надаємо допомогу українським виробникам в тому, щоб увійти на світові ринки та ефективно працювати в глобальному світовому контексті. Правда, таких прикладів не багато поки що. Проте ми переконані, і це підтверджується практикою роботи нашої Палати, що з кожним роком все більше українських підприємств вийде на міжнародний рівень. І ми бачимо своє завдання щоб допомогти їм в цьому процесі та надати нашу фахову підтримку», зазначив пан Беспалов.
 
На завершення освітнього блоку організатори повідомили, що в найближчі місяці стартує розгорнута освітня програма „Підтримай українське“, над розробкою якої працювали провідні фахівці соціальних та маркетингових комунікацій. Ця програма має на меті надання доступу українським виробникам до унікальних провідних технологій просівання брендів та керування репутацією.
 
Слайди доповідей доступні на сторінці проекту у Фейсбуці (https://www.facebook.com/ukrainske.org).facebook.com/ukrainske.org

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Маркетинг как бизнес-цикл: как действовать во время рецессии

Маркетинг как бизнес-цикл: как действовать во время рецессии

Вероника Лавска, Партнер Lavska Story PR Agency, об антикризисных коммуникациях: на что опереться во время надвигающегося кризиса и что кардинально ...

Новые потребители пост-карантинной экономики. Что нужно знать о поколении Z? (Инфографика)

Сегодня каждый третий человек на планете рожден после 2000 года. Именно они будут диктовать условия в ближайшую новую эпоху – ...

«ЛЮКС» відзначає 20 років на ринку України новим роликом та оновленим дизайном

У березні на екранах українських телевізорів з’явилася нова реклама бренду «ЛЮКС», присвячена святкуванню 20-річчя присутності бренду на ринку України. У ...

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Згідно з даними Kantar CMeter, новинні ресурси та освітні портали для школярів суттєво збільшили свої охоплення у березні. Також українці шукали лікарські ...

Людяність та співчуття, або Якими бренди повинні стати у новій нормальності

У цей період глобальної тривоги та невизначеності відома британська рекламістка Кейт Смітер стверджує, що співпереживання та людяність сьогодні є життєво ...

Телеприсутність у музеї: британською галереєю мистецтв розгулюють роботи

Одна з мистецьких галерей Великобританії, схоже, знайшла вихід із нинішньої ситуації, запропонувавши відвідувачам телеприсутність у музеї.