Приятное с полезным. Как одновременно прогуляться и прорекламировать одежду

Однако когда читатели решаются последовать этому совету и выходят из помещения, на пустой странице начинают проявляться буквы. Постепенно буквы складываются в слова, а те – в целый манифест в пользу активного образа жизни и пребывания на свежем воздухе, и возникает слоган последних кампаний американского производителя верхней одежды L.L.Bean: «Be an Outsider».

1506328557743 950113 - Приятное с полезным. Как одновременно прогуляться и прорекламировать одежду

Отличный пример маркетинга, не только рассказывающего о миссии бренда, но и вовлекающего потребителя в интересное интерактивное общение, отмечает издание.

Нестандартную печатную рекламу удалось выполнить благодаря нанесению на газетный лист специальных чернил, бесцветных в помещении и проявляющихся на улице после реакции на ультрафиолетовое излучение.

1506328557827 972319 - Приятное с полезным. Как одновременно прогуляться и прорекламировать одежду

 

 

 

Придумана кампания в агентстве VIA из Портленда в штате Мэн.


Подробнее: https://adindex.ru/news/adyummy/2017/09/22/165958.phtml

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Розділяй і володарюй: для чого бізнесу медіамоніторинг і на які питання він дає відповідь

Розділяй і володарюй: для чого бізнесу медіамоніторинг і на які питання він дає відповідь

Моніторинг засобів масової інформації та соцмереж — життєво важливий інструмент у будь-якій галузі бізнесу. Сьогодні складно собі уявити велику компанію ...

Jooble запустив сайт із медитаціями #HRsuperhero до дня HR-менеджерів і рекрутерів

Міжнародний сервіс для пошуку роботи Jooble запустив лендинг #HRsuperhero з  медитаціями до дня HR-менеджерів і рекрутерів. Сайт був розроблений з ...

Все пізнається в порівнянні: Suzuki запрошує австралійців на тест-драйв до конкурентів

Австралійське відділення компанії Suzuki пропонує потенційним покупцям з’їздити у машині Suzuki на тест-драйв до конкурентів.

Культура подарунків: з’явився новий сервіс Upfront для створення gift cards

В Україні з’явився сервіс для створення онлайн-сертифікатів — Upfront. Платформа допомагає сконструювати white label сайт для електронних сертифікатів, ваучерів послуг. ...

Ісландія пропонує святкувати рибне Різдво двічі на тиждень

Розповідь про те, як рибний Санта-Клаус готується до свята, дозволила креаторам органічно поєднати чотири головні риси товару.

Бренд Jeep цитує Карла Сагана та закликає берегти «бліду блакитну цятку»

У своїй колаборації зі сценаристкою, режисеркою та продюсеркою Енн Друян бренд Jeep цитує Карла Сагана в ефектному проморолику.