Презерватив из наушников

Durex провел в Китае рекламную кампанию, в которой высмеял беспроводные наушники Apple, информирует Campaign. Ее слоганом стал «не упусти», а наушники Apple представлены в виде сперматозоидов. На момент написания новости пользователи поделились записью в блоге Durex на Weibo 21 тысячу раз, и оставили почти шесть тысяч комментариев под постом.

Напомним, что Apple представила новый iPhone 7, который лишен традиционного гнезда для наушников. Для прослушивания музыки нужна беспроводная гарнитура.

Отмечается, что рекламная кампания, которую Durex ведет в Китае на протяжении нескольких лет, имеет успех: за последние четыре года компания увеличила долю рынка в азиатской стране с 30 до 45 процентов. 


Подробнее:http://adindex.ru/news/creative/2016/09/12/136404.phtml

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.

Їстівні квіти та неїстівна піца: креатив до Дня закоханих 2021

Їстівні квіти та неїстівна піца, білизна для телефонів та для тестів на цноту – ось таких форм набув креатив до Дня закоханих 2021.